Aktuality

Předchozí | Dalšístrana / 19 12-24 z 217 novinek
Vystoupení kapely PREMIER 3. 6. 2018

Vystoupení kapely PREMIER 3. 6. 2018

Přijďte si užít vystoupení kapely PREMIER, která vystoupí v rámci nedělního finále Závodu míru na lázeňském hřišti již ve 12.30! VSTUP ZDARMA!

Den dětí s kapkou

Den dětí s kapkou

Sobota 2. 6. 2018 - hřiště Priessnitzových léčebných lázní
PROGRAM ZDARMA

Závod míru U23 Grand Prix Priessnitz spa 2018

Závod míru U23 Grand Prix Priessnitz spa 2018

Závod míru U23 opět přiláká světovou elitu

Celkem dvaadvacet šestičlenných týmů se postaví ve čtvrtek 31. května na start letošního Závodu míru jezdců kategorie U23 v prologu v Krnově. V podniku kategorie UCI Nations Cup U23 tak diváci uvidí opravdu světový výkvět této kategorie.

"Pro mě je pocta, že mohu být čestným prezidentem takového podniku světové úrovně po sportovní stránce, ale i regionu to jistě pomůže především v turistickém ruchu," řekl prezident závodu a náměstek hejtmana Olomouckého kraje František Juna na dnešní tiskové konferenci v centrále Czech Tourism v Praze.

Závod míru je jeden ze šesti podniků N´Cupu a spolu s Tour de Avenir jediným etapovým. "Ty dva závody jsou nejprestižnější, jsou velmi důležité i pro kvalifikaci na mistrovství světa. Letitou prací jsme si vybudovali obrovské renomé. Týmy přijíždějí již několik dnů dopředu ve snaze projet si trať a vybojovat co nejlepší výsledky," řekl ředitel závodu Jaroslav Vašíček z pořadatelské firmy Jesenická Cyklistická, z.s. 

Nejednodušší je úvodní rovinatý dvoukilometrový prolog, ale v dalších etapách na jezdce čeká tvrdá cyklistická dřina v kopcích. "Kromě dvou výjezdů nejtěžšího kopce v České republice v sobotní etapě na Dlouhé stráně čeká na závěr závodníky Jesenické horské peklo se sedmi vrchařskými prémiemi s cílem před hotelem Priessnitz v Jeseníku," pokračoval Vašíček s tím, že na startu kromě jezdců Austrálie a Kolumbie budou všichni nejlepší.

Na závod se těší i prezident Českého svazu cyklistiky Petr Marek. "Závod míru U23 má pro nás veliký přínos, světová cyklistika k němu hledí s úctou. Je to jeden z největších a nejlepších závodů u nás a pochopitelně i ve světě. I když u nás za dva měsíce pořádáme ME, tak toto je takové malé mistrovství světa," řekl Petr Marek.

Reprezentační kouč Tomáš Konečný poukázal na dvě skvělá vystoupení Michala Schlegela ve dvou minulých ročnících. "To byly skvělé výsledky a navázat na ně bude těžké. Když se podíváme do historie, tak je tam plno jmen jezdců, kteří jezdí ve WorldTour včetně v současného době lídra Giro d´ Italia Simona Yatese. Naším lídrem bude podle dosavadních výsledků v sezoně Jakub Otruba, v kopcích by měl silný i Jiří Petruš," řekl Tomáš Konečný.

Program ZM U23 2018:

31. května: prolog v Krnově (2 km)
1. června: Jeseník - Rýmařov (133 km)
2. června: Krnov - Dlouhé stráně (148,9 km)
3. června: Jeseník - Jeseník (158 km)

Zdroj:
http://www.zavodmiruu23.cz/zavody/zavod-miru-u23/novinky/zavod-miru-u23-opet-prilaka-svetovou-elitu/

Víkendové zahájení lázeňské sezóny 2018

Víkendové zahájení lázeňské sezóny 2018

Průvod mažoretek, dechový orchestr, příchod Vincenze Priessnitze s družinou, skvělý koncert Petra Koláře a mnohem více jste mohli vidět o víkendu u nás v lázních. Střípky těchto okamžiků vám přinášíme v naší fotogalerii.

Lázeňské prameny 1/2018

Lázeňské prameny 1/2018

Nové vydání letošních Lázeňských pramenů je na světě! K vaší ranní kávě, nebo jen tak ve volné chvíli... 

Noviny si můžete zobrazit online ZDE.

JESENÍK - BYTOVÝ DŮM PLL A. S. (ETAPA 2.)

JESENÍK - BYTOVÝ DŮM PLL A. S. (ETAPA 2.)

Název projektu:
JESENÍK - BYTOVÝ DŮM PLL a.s. (ETAPA 2.)

Hlavní cíl projektu:
Rekonstrukce stávající teplovodní plynové kotelny bytového domu na pozemku p. č. 1297/7, Priessnitzova 985/11, 790 03
Jeseník s cílem snížení energetické náročnosti bytového domu.

Projekt JESENÍK - Bytový dům PLL a.s. je spolufinancován Evropskou unií.

Pálení čarodějnic v lázních

Pálení čarodějnic v lázních

Letos sice počasí nevyšlo podle našich představ, ale čarodějnic se nám v lázních slétlo habaděj. Podívejte se na střípky fotografií z letošního pálení čarodějnic.

Lázeňské prameny 3/2017

Lázeňské prameny 3/2017

Lázeňské prameny vám nově přinášíme komfortně v elektronické verzi. Už jste je četli?

Noviny si můžete zobrazit online ZDE.

Vyvrcholení plesové sezóny na Gräfenbergu!

Vyvrcholení plesové sezóny na Gräfenbergu!

Elegance v biedermeierovském stylu, okouzlující hlas Moniky Absolonové, dámy v překrásných róbách a pánové v hedvábném smokingu. To a mnoho dalšího přinesl 24. ročník reprezentačního plesu u nás v lázních.

Nahlédněte do plesové atmosféry, která u nás vládla.

Velikonoční pobyt od 29. 3. - 2. 4. 2018, cena již od 6230 Kč

Velikonoční pobyt od 29. 3. - 2. 4. 2018, cena již od 6230 Kč

Příroda se probouzí, dobrou náladu a novou energii na začátku roku nabízí tradiční velikonoční pobyt. Od Zeleného čtvrtka do Velikonočního pondělí můžete v areálu jesenických lázní oslavit Velikonoce relaxací, hudbou, tancem a přehlídkou tradičních lidových zvyků.

5-denní pobyt (4 noci) zahrnuje:

4x ubytování dle vybrané kategorie, 4x polopenze, 1x thajská masáž nohou, 1x masáž staré dobré časy, 1x koupel klidná mysl, 1x koupel perličková s bylinkami, 1x saunový svět, 1x bazén s vířivkou, 1x masáž hlavy energetická, bohatý kulturní program

Slevy:
Zdarma děti do 3 let bez nároku lůžko a stravu
20% sleva pro děti do 12 let na ubytování a stravu
50% sleva za přistýlku (z ceny lůžka na příslušném pokoji)

Informace:
všechny pokoje jsou s příslušenstvím, telefonem, TV a minibarem. Z části jsou s balkonem nebo terasou, většina pokojů má možnost přistýlky. Možnost dokoupení plné penze.

Dětem do 12ti let věku nabízíme pouze ubytování a stravování (pobyt bez procedur).

Kontakt:

rezervace@priessnitz.cz ; tel.: 584 491 125, 897

Předchozí | Dalšístrana / 19 12-24 z 217 novinek
Image 1Image 2Image 3
15.7°