Filtr
Hledej
Koupele
Koupel rašelinová s maskou na obličej
320,00 Kč

Koupel rašelinová s maskou na obličej

Tato koupel má detoxikační efekt - napomáhá při očistě od všech škodlivých či nepotřebných látek; čistí pokožku a svým složením se podílí na regeneraci buněk.

320,00 Kč

Koupel s aromatickým olejem

V této koupeli budou na Vás blahodárně působit výtažky z bylin, které rostou v okolí lázní - olej Priessnitzovo tajemství Vás na chvíli přenese do naší bylinkové zahrady. 

320,00 Kč

Koupel se solí z Mrtvého moře s perličkou

Sůl z Mrtvého moře je unikátní pro svůj obsah minerálních látek. Největší zastoupení má hořčík, draslík, vápník pozitivně působící na pokožku, svaly i klouby. 

Hydromasážní vana
360,00 Kč

Hydromasážní vana

Hydromasáž celého těla pomocí cca 130-ti masážních trysek. Kombinací vhodné teploty a proudu vody dochází ke svalové i k celkové relaxaci. Využívá se při léčbě svalových a kloubních onemocnění, poruch prokrvení, únavy či při poúrazových stavech.

Koupel perličková
200,00 Kč

Koupel perličková

Koupel s masáží těla perličkami vzduchu s výrazným relaxačním účinkem.

270,00 Kč

Koupel perličková s bylinkami

Tradiční a jedinečná koupel sestavená z bylinek, nasbíraných v lokalitách okolo Priessnitzových léčebných lázní, jako jsou mateřídouška, meduňka, máta, černý bez, heřmánek a další. 

340,00 Kč

Koupel "Staré dobré časy"

Koupel působí příznivě na regeneraci těla i mysli díky soli z přírodní silice z červeně kvetoucího máku a konopí.

320,00 Kč

Koupel chmelová - TIP

Uklidňující koupel s přírodním extraktem z chmele, uvolní Vaše tělo i mysl a odbourá stres, prohloubí relaxaci a podpoří zdravý spánek.

320,00 Kč

Koupel s čokoládovou solí

Čokoládová koupelová sůl s obsahem kakaových lusků změkčuje pokožku a napomáhá regeneraci fyzických i psychických sil.

Priessnitzova pololázeň dvoufázová - ORIGINAL
395,00 Kč

Priessnitzova pololázeň dvoufázová - ORIGINAL

Jedná se o proceduru s kombinací vodoléčby, zábalů, polevů a kartáčování. Klient se nejdříve krátce předehřeje teplou vodou ve sprše, následuje celotělový ovin mokrým studeným prostěradlem s klidným ležením v zábalu pod dekou, po prohřátí a zpocení následuje polokoupel v 35°C teplé vodě s kartáčováním a polevy zad a končetin chladnou vodou. Tato procedura vede k povzbuzení krevního oběhu a funkce vnitřních orgánů. Po opakovaném provedení zv ... (více)

Skotský střik - TIP
240,00 Kč

Skotský střik - TIP

Skotský střik je velmi příjemná celotělová procedura využívající účinků střídání teplé a studené vody. Má celkový povzbudivý účinek a příznivě ovlivňuje krevní oběh. 

320,00 Kč

Sofiino pohlazení (koupel a obličejová maska)

Koupel v syrovátce s přídavkem přírodních éterických olejů a okvětních plátků včetně obličejové syrovátkové masky příznivě působí na pokožku a umožní celkovou relaxaci.

320,00 Kč

Koupel konopná

Koupel má výrazný pozitivní vliv na pokožku celého těla. Vzhledem k antirevmatickému konopnému oleji má tato koupel příznivý vliv i na kloubní či svalové potíže.

320,00 Kč

Koupel kokosová

Koupel ovlivní jak vaše tělo, tak i mysl, při které dochází k uvolnění svalového i psychického napětí.

340,00 Kč

Švestková koupel

Koupel s lahodným sladkým aroma dozrávajících slív přináší příjemné uvolnění a zbavuje stresu. Koupel provoní Vaši pokožku a zároveň dodá tělu příjemný pocit uvolnění a pohody.

340,00 Kč

Ovesná koupel s lněným olejem

Koupel z ovesných vloček a lněného oleje má blahodárné účinky na lidský organismus. Samotná ovesná koupel působí protizánětlivě a společně s lněným olejem přispívá k celkovému změkčení pokožky.

340,00 Kč

Koupel brusinková

Brusinková koupelová sůl s obsahem brusinkových jader změkčuje pokožku a napomáhá regeneraci fyzických i psychických sil.

340,00 Kč

Koupel zázvorová

Regenerační sůl s pěkným zázvorovo-citrónovým aroma, pro relaxační koupel celého těla. Koupelová sůl změkčuje pokožku.

340,00 Kč

Koupel při nachlazení

Koupel obsahuje esenciální olej z eukalyptu, který jedinečným způsobem působí na regeneraci těla i mysli a účinně uvolňuje dýchací cesty při nachlazení. Bude hýčkat Vaše tělo, dodávat pokožce výživu, zklidnění a potřebnou hydrataci. Dopřejte si příjemnou koupel, která Vás celkově zklidní a preventivně působí proti nachlazení!

340,00 Kč

Koupel klidná mysl

Extrakt z pačuli a santalového dřeva navodí nezapomenutelné okamžiky naprostého uvolnění. Silice se v teplé lázni uvolňují, pronikají skrze kůži a dýchací cesty do organismu, kde blahodárně působí na tělesnou i duševní stránku.

300,00 Kč

Míčkování - NOVINKA

Jemné ošetření svalů a kůže prostřednictvím speciálních molitanových míčků způsobí uvolnění a zlepšení prokrvení v dané oblasti. 

Image 1
-1.1°