Filtr
Hledej
Wellness
Saunový svět - TIP
170,00 Kč

Saunový svět - TIP

V saunovém světě najdete - aroma saunu, finskou saunu, parní saunu, ochlazovací bazének, Priessnitzův chodníček, whirlpool pro 6 osob a relaxační zónu. Provozní doba platná od 25.10.2017 Návštěva Saunového světa pouze BEZ PLAVEK. Pondělí 16:00 - 18:30  18:30 - 21:30 pronájem - společná Úterý 17:00 - 21:30 společná Středa 16:00 - 21: ... (více)

Lázeňský bazén
80,00 Kč

Lázeňský bazén

Plavání patří mezi nejzdravější a nejšetrnější sportovní aktivity, kterým se může věnovat každý. Plaváním nepřetěžujete klouby, posiluje tělo, zlepšujete kondici, spalujete tuky, pomáháte rozvíjet správné dýchání. A věřte, že pro své tělo děláte mnohem víc! Plavání je také skvělou rehabilitační technikou, obecně má pobyt ve vodním prostředí pozitivní vliv na psychiku. Jednoduše máte před sebou mnoho důvodů, proč ani v lázních nevynechat plaván ... (více)

Lázeňské fitness centrum - posilovna
60,00 Kč

Lázeňské fitness centrum - posilovna

Vážení hosté, posilovna bude do 24. ledna z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení. V našem fitness najdete: běžecké, veslařské, cyklo trenažéry a orbitreck. Dále si zde můžete zacvičit na multifunkční posilovací věži nebo s činkami. K  dispozici je Vám bar s nápoji. Dále Vám nabízíme cvičení pod vedením instruktora, který Vám poradí v oblastech bodybuildingu, bojových sportů a sestavení tréninkového plánu na míru. C ... (více)

60,00 Kč

Vacufit

V přístroji VacuFit Thermal dochází k vyčištění lymfatického systému odvodem přebytečné vody a také k lepšímu prokrvení a tím přirozenému tvarování postavy.

350,00 Kč

Velký saunový rituál

Tento saunový rituál se skládá z pohybové terapie v přírodě spojené s aplikací vodoléčebných aktivit a nácvikem chůze s holemi. Tato procedura je zakončená saunovým rituálem v Saunovém světě a probíhá každé úterý a čtvrtek od 17:00 do 18:00.

Image 1Image 2Image 3
0.6°