Filtr
Hledej
Dětské procedury - NOVINKA

Koupele (od předškolního věku)

Můžete si pro Vaše dítě vybrat z nabídky koupelí: koupel perličková s bylinkou, koupel perličková se solí z Mrtvého moře, koupel bylinková, koupel konopná, koupel ovesná, koupel perličková.

150,00 Kč

Infrasauna pro děti

Infrasauna je speciálně nastavena tak, aby vyhovovala dětskému klientovi (teplota, vlhkost, velikost prostoru, doba pobytu). 

320,00 Kč

Koupel párty ve vodě - NOVINKA

Koupel pro děti, která je bude bavit. Nejprve děti dostanou barevné konfety do vody - malá barevná zvířátka, která se postupně rozpouštějí, dále barevnou tabletu, která vodu dětem obarví a na závěr malé barevné kuličky, které po nasypání do vody práskají. Produkty jsou čistě přírodní a neobsahují žádné chemické látky ani konzervanty.

300,00 Kč

Míčkování

Jemné ošetření svalů a kůže prostřednictvím speciálních molitanových míčků způsobí uvolnění a zlepšení prokrvení v dané oblasti.

370,00 Kč

Masáž klasická částěčná / Masáž s aromaolejem

(vhodná od 12 let, u aromamasáže je možné riziko alergické reakce) Masáž normalizuje napětí kůže a svalů, zlepšuje prokrvení v masírované oblasti a zlepšuje výživu tkání. Celkový účinek může být buď uklidňující, nebo povzbuzující. U aromamasáže navíc působí éterické silice a rostlinné oleje.

150,00 Kč

Parafínový obklad

Vhodný pro děti od 15 let. Jedná se o lokální aplikaci tepla pomocí parafínových roušek pokládaných na vybrané části těla. Na svaly působí relaxačně.

150,00 Kč

Ergoterapie pro děti

Cílem ergoterapie je zlepšit jemnou motoriku horních končetin, naučit dítě určitým pohybům, které bude moci využít v běžném životě. V neposlední řadě je to také dílnička, kde si děti mohou vyrobit mnoho zajímavých věcí.

170,00 Kč

Sauna pro rodiny s dětmi

Skvělý relax a odpočinek nejen pro vás, ale i pro vaše děti. V saunovém světě najdete - aroma saunu, finskou saunu, parní saunu, ochlazovací bazének, Priessnitzův chodníček, whirlpool pro 6 osob a relaxační zónu. Pátek: 16:00 - 17:00

Image 1
4.0°