Priessnitzovy léčebné lázně a.s. Jeseník jsou v provozu pouze pro péči hrazenou z veřejného zdravotního pojištění

Priessnitzovy léčebné lázně a.s. Jeseník jsou v provozu pouze pro péči hrazenou z veřejného zdravotního pojištění

V souladu s aktuálními nařízeními vlády poskytují Priessnitzovy léčebné lázně a.s. pouze komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči hrazenou zdravotní pojišťovnou.

Od 17. 3. - 19. 4. nepřijímáme žádné nové klienty na komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči, pobyty samoplátců, firemní rekondiční pobyty, hotelové i wellness pobyty včetně pobytu přes cestovní kanceláře. V případě zájmu o přesunutí Vašeho pobytu na pozdější termíny, se prosím, obraťte s žádostí emailem na osobu, která Vám rezervaci zajišťovala nebo na info@priessnitz.cz .

Nyní nemůžeme adekvátně odpovídat na Vaše dotazy ohledně pozdějších termínů, protože nevíme, jak se situace bude vyvíjet. Další termíny nástupů nebo jejich zrušení budou upřesněny, proto prosíme, sledujte nařízení vlády a náš web www.priessnitz.cz, kde situaci budeme aktualizovat a nadále Vás budeme informovat. Výše uvedené skutečnosti se mohou z rozhodnutí vlády ČR kdykoliv změnit, proto prosíme sledujte náš web, kde situaci budeme aktualizovat a nadále Vás budeme informovat.

Ohledně možnosti náhradního termínu Vás budeme kontaktovat, jakmile se situace uklidní. V případě, že budete mít platný návrh na lázeňskou péči  a budeme mít volné místo, náhradní termín Vám nabídneme, až budeme vědět, že lázně budou opět v provozu.

Priessnitzovy léčebné lázně nyní jednají se zdravotními pojišťovnami ohledně možnosti automatického prodloužení platnosti návrhů.

Současně respektujeme a dodržujeme všechna hygienická, organizační či restriktivní opatření vlády ČR.