Rezervace termínu - dospělí pro rok 2022

Požadavky na rezervace pro rok 2022 budou přijímány od 15. 11. 2021 od 7.00 hodin. Rezervace termínu komplexní lázeňské péče je nadstandardní službou, kterou provádíme za úhradu ve výši 2 100 Kč/ osoba (cena zahrnuje náklady spojené s rezervací a administrací) a je nevratná. Rezervace se nevztahuje na konkrétní pokoj.

Na úhradu rezervace nelze využít benefity od zaměstnavatele ani finanční poukázky. Smluvní vztah mezi společností Priessnitzovy léčebné lázně a.s. a klientem upravují Všeobecné obchodní podmínky. Před odesláním mé rezervace termínu pobytu bez jeho specifikace jsem byl(a) seznámen(a) s povinnou úhradou za tuto nadstandardní službu, která činí 2 100 Kč/osoba. Tuto skutečnost beru na vědomí a službu objednávám na základě svého rozhodnutí.

Tato nadstandardní rezervace není podmínkou pro uskutečnění komplexní lázeňské péče přes zdravotní pojišťovnu v našich lázních. Je možné komplexní péči čerpat na základě obdrženého návrhu přes zdravotní pojišťovnu dle jeho platnosti a volné ubytovací kapacity v lázních.

Důležité upozornění: Jednolůžkové pokoje v lázeňském domě Priessnitz v termínu od 1.3. - 19.6.2022 budou mimo provoz z důvodu plánované opravy fasády severní části Hlavní budovy Priessnitz.

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích v lázeňském domě Priessnitz budeme poskytovat v uvedeném období v jižní části Hlavní budovy hotelu Priessnitz a v celé části Nové budovy hotelu Priessnitz.

Gastro služby a procedury budou plně v provozu bez omezení. Ubytování a další lázeňské služby v ostatních lázeňských domech budou probíhat také bez omezení.

 Formulář
Jméno a příjmení
Datum narození
Ulice a ČP
Obec
PSČ:
Telefon
E-mail
Indikace KLP
Předběžný termín nástupu
Počet nocí
Hotel / vila / penzion
Kategorie ubytování
Další informace

Jakmile úspěšně vyplníte formulář, přijde Vám do několika minut automatická odpověď na Vámi zadaný e-mail. Pokud odpověď neobdržíte, formulář nebyl odeslaný, je nutné ho vyplnit znova.

Informaci ohledně Vašeho požadavku na rezervaci obdržíte do 30ti dnů od odeslání vyplněného formuláře. Omlouváme se, pokud Vám nebudeme moci z kapacitních důvodů vyhovět na termín/budovu či kategorii ubytování. V případě plné ubytovací kapacity Vás budeme informovat.

Úhradu rezervace je nutné provést do 14 dnů od data potvrzení rezervace. Nebude-li úhrada rezervace provedena v daném termínu, rezervace automaticky zaniká.

Osobní údaje, které poskytnete v rezervačním formuláři, budou použity pouze pro rezervaci vašeho pobytu a nebudou na ně zasílány žádné reklamní ani marketingové sdělení.

Rezervace termínu - dospělí pro rok 2022