Lázeňský pobyt se státním příspěvkem

Děkujeme za Váš zájem o pobyty v našich lázních s využitím státem dotovaných Lázeňských voucherů v hodnotě 4000 Kč.
Lázeňský pobyt se státním příspěvkem

Na odkaze https://www.kudyznudy.cz/dolazni je nyní již možné generovat voucher pro čerpání příspěvku na lázeňský pobyt, na těchto stránkách také naleznete podmínky poskytnutí. Bohužel však stále není ze strany MMR vůči lázním dořešen způsob vyúčtování a stanoveny přesné podmínky poskytnutí.

Prosíme Vás o trpělivost, pokud máte pobyt rezervovaný, můžete k nám na základě potvrzené rezervace přijet, doložit Voucher při příjezdu a v případě splnění podmínek Vám bude v průběhu Vašeho pobytu poskytnuta uvedená sleva 4000 Kč.

V případě, že Váš pobyt nezačíná v nejbližších dnech nebo ještě nemáte rezervaci, prosíme o strpení, ozveme se Vám hned, jakmile to bude možné, aktuálně jsme velmi vytížení těmito rezervacemi a zpracováváme je dle kapacitních možností. Doporučujeme Vaši rezervaci poslat přes rezervace@priessnitz.cz nebo využít rezervační formulář na www.priessnitz.cz u jednotlivých typů pobytů.

MMR uvádí, že nárok na podporu budou mít všechny ozdravné, preventivní pobyty v lázních, které splní následující parametry:

Sleva bude poskytnuta pouze na samoplátecké ozdravné a preventivní pobyty v lázních, které jsou uvedeny na seznamu na www.kudyznudy.cz

Parametry pobytu:

  • Minimální délka pobytu je stanovena na 6 nocí na sebe navazujících - tedy voucher je možné čerpat pouze jednorázově, nelze rozdělit slevu 4000 Kč na více pobytů.
  • V rámci pobytu je nutné realizovat min. 5 léčebně rehabilitačních procedur
  • Pobyt musí být realizován v termínu 1. 7. 2020 - 31. 12. 2020.
  • Podmínky na poskytnutí slevy:
  • Nabídka je určena pro dospělé osoby s trvalým pobytem v Česku a pojištěných u české zdravotní pojišťovny.
  • Sleva platí pro dospělé osoby, nikoli na pobyt nebo lázeňské procedury dětí.
  • Sleva se uplatní při placení na základě osmimístného kódu uvedeného na voucheru, který oprávněná osoba vygeneruje na https://www.kudyznudy.cz/dolazni
  • Voucher opravňuje klienta čerpat slevu na pobyt dle stanovených parametrů ve výši 4 000 Kč.
  • Sleva se nevztahuje na pobyty realizované v rámci veřejného zdravotního pojištění (komplexní a příspěvková lázeňská péče).
  • Slevu může uplatnit pouze osoba starší 18 let s trvalým pobytem v ČR, jež je účastníkem českého systému zdravotního pojištění (je pojištěna u české zdravotní pojišťovny).

Při chybném vyplnění voucheru si oprávněná osoba vygeneruje na tento stránce nový voucher, kód chybně vyplněného voucheru nepoužije.

mmr.cz: Vláda schválila vouchery do lázní. Program COVID - Lázně pomůže našim lázeňským městům i občanům

Aktualizováno: 2. 7. 2020

Ceník, termíny a podmínky vybraného pobytu

Vysvětlivky:

Economy room 1/1 - jednolůžkový pokoj bez sociálního zařízení; Economy room 1/2 - dvoulůžkový pokoj bez sociálního zařízení; Standard room 1/1 - jednolůžkový pokoj se sociálním zařízením; Standard room 1/2 - dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením; Superior room - komfortní dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením; Standard suite - ubytování ve vzájemně propojených místnostech se 2 lůžky (ložnice) a sedací soupravou (obývací pokoj); Superior suite - komfortní ubytování ve vzájemně propojených místnostech se 2 lůžky (ložnice) a sedací soupravou (obývací pokoj)

Dotazy k pobytu, rezervace

+420 584 491 266
rezervace@priessnitz.cz

Zakoupení dárkového poukazu

Pobyty: +420 584 491 266 (po-pá)
rezervace@priessnitz.cz

Procedury: +420 584 491 109
prodejprocedur@priessnitz.cz