Nabídka procedur lázní Priessnitz

Zakladatel našich lázní Vincenz Priessnitz vytvořil systém zásad péče o lidský organismus. My navazujeme na jeho odkaz přírodní léčby a doplňujeme jej o nejmodernějších poznatky medicíny . V našich lázních si můžete vybrat z široké nabídky léčebných i wellness procedur a to nejen v lázeňských domech, ale také v unikátním venkovním Balneoparku.

Doporučujeme pro výběr procedur využít doporučení a konzultace s lékařem u některého z našich pobytů nebo si zvolit s nabídky volně prodejných procedur, které napomáhají k načerpání energie, odpočinku, úlevu od bolesti i jako prevence proti civilizačním nemocem.

Naší pýchou jsou Priessnitzovy tradiční procedury, které se chlubí prestižní certifikaci JESENÍKY originální produkt®. Okusit u nás můžete ovšem i nepřekonatelné procedury exotické Indonésie a Thajska. Samozřejmostí jsou kúry či jednotlivé masáže a koupele provoněné bylinami, uvolnění přinášející masáže, kosmetické služby. V nabídce procedur nezapomínáme ani na Vaše děti.

Cvičení při bolestech zad
120 Kč

Cvičení při bolestech zad

Jedná se o cvičení na posílení hlubokého stabilizačního systému, tedy na stabilizaci a zpevnění svalstva břicha a zad. Zaměřeno na správnost dýchání, protažení svalstva trupu, pletenců horních a dolních končetin. Cvičení vychází z poznatků DNS, cvi
Cvičení na balónech
120 Kč

Cvičení na balónech

Jedná se převážně o cvičení na velkých míčích, zaměřené na stabilizaci páteře, na zlepšení rovnovážných schopností a posílení svalstva trupu a končetin.
Jaký problém potřebujete řešit?
Pomocí našeho filtru si můžete vybrat proceduru přímo na míru vašim potřebám.
Zvolte si parametry a my vám ihned nabídneme vhodné procedury.