Lázeňské domy

V areálu Priessnitzových léčebných lázní se nachází 11 lázeňských domů a množství dalších budov, které jsou spjaty s provozem lázní. Za posledních 20 let jsme zrekonstruovali všechny lázeňské domy a další opravy plánujeme. Naší snahou je vytvořit klientům pohodlí a komfort v souladu s našimi požadavky na vysokou úroveň služeb a přispět tak k prohloubení léčebného efektu.

Ne vždy mohou naši klienti absolvovat lázeňskou léčbu tzv. „suchou nohou“, i přes to, že většina lázeňských procedur je soustředěna v sanatoriu Priessnitz****, jsou i další důležité léčebné provozy v ostatních budovách. Fenoménem našich lázní je pohyb v přírodě a využití přírodního léčebného zdroje – čistého horského klimatu, tak není našim cílem léčit pacienty jen v budovách a bez pohybu.

Informace o opravě budovy Priessnitz

Vážení klienti, v termínu od 1. 3. - 23. 6. 2020 proběhne plánovaná oprava střechy a fasády jižní strany lázeňského domu Priessnitz - Hlavní budovy. Ubytování v lázeňském domě Priessnitz budeme poskytovat v uvedeném období v severní části Hlavní budovy hotelu Priessnitz (převážně jednolůžkové pokoje) a v celé části Nové budovy hotelu Priessnitz. Gastro služby a procedury budou plně v provozu bez omezení. Ubytování a další lázeňské služby v ostatních lázeňských domech budou probíhat také bez omezení.

Děkujeme Vám za pochopení.