Lázeňské jídelny

V rámci léčebného pobytu v Priessnitzových lázních Vám naši výživoví poradci a kuchaři denně připravují široký výběr jídel a tradiční domácí i mezinárodní kuchyně. Samozřejmostí je nabídka dietních a vegetariánských jídel. Dbáme také na širokou nabídku sezónních a regionálních surovin, ovoce a zeleniny.

Lázeňské jídelny

Racionální strava

Racionální strava představuje standardní formu stravování klientů na komplexním nebo příspěvkovém pobytu. Její název vychází z  latinského slova racio, což v překladu znamená rozum. Taková strava je pestrá, co do množství střídmá, svým obsahem vyvážená a složením zdravá. Je podáváná třikrát denně servírovanou formou.

Pro klienty s racionální stravou máme připraveno celkem pět lázeňských jídelen. Dospělým klientům je vyhrazena jídelna v sanatoriu Priessnitz a v lázeňských domech Bezruč a Jan Ripper. Naopak dětské klienty a jejich doprovody stravujeme v prostorách jídelny Wolker a Jubilejní vila.

Výběrová strava

Další možností stravování je výběrová strava, která je podávána na Restauraci 1837. Jedná se o doplatkovou variantu nad rámec standardní racionální stravy. Výběrová strava je podávaná bohatou rautovou formou a díky tomu nabízí pestřejší výběr i složení.

Veřejné provozy

Klienti si rovněž mohou vybrat z bohaté nabídky veřejných provozů, které zahrnují restaurace, kavárny i bary.

Image 1Image 2Image 3Image 4Image 5Image 6Image 7
1.9°