Filtr
Hledej
Manikúra, Pedikúra
245,00 Kč

Manikúra

Manikúra je vhodná pro všechny, kteří chtějí mít pěstěné ruce.

175,00 Kč

Parafínový zábal na ruce

Parafín na kůži způsobuje zvýšení cirkulace krve a otevírání pórů. Na kůži působí jeho blahodárné účinky, které kůži nejenom dokonale hydratují, ale také maximálně vyživují.

305,00 Kč

Japonská manikúra

Ošetření nehtů speciálními přípravky, které neobsahují žádné syntetické přísady. Včelí vosk s mateří kašičkou dodá nehtům výživu a zajistí jim pružnost a pevnost. Opakovanou aplikací lze předejít lámavosti a třepení nehtů.

305,00 Kč

Mokrá pedikúra

Nejen zdravotnická prevence, ale i estetický vzhled mají v péči o nohy velký význam. Pravidelnou pedikúrou lze předejít nepříjemným komplikacím a mnohým onemocněním.

480,00 Kč

Pedikúra s biokosmetikou Dr. Hauschka

Jedná se o luxusní mokrou pedikúru, využívající přírodní kosmetiku Dr. Hauschka. Tato procedura se skládá z lázně nohou s koupelovou přísadou, následuje pedikúra a ošetření nohou osvěžujícím rozmarýnovým tonikem. Na závěr pedikérka provádí promazání chodidel fitness krémem na nohy, který obsahuje výtažky z trnky, třezalky a kaštanu koňského, jojobový olej a propolis.

550,00 Kč

Ošetření zarostlého nehtu

Je známá také jako šponování - rovnání nehtů. Jedná se o velice efektivní metodu v boji proti zarůstajícím nehtům. Princip spočívá v tom, že pomocí špon z kovových chirurgických drátů nebo vzpružin dochází k postupnému rovnání nehtu do jeho přirozeného tvaru, aniž by se jakkoliv nehet nebo nehtové lůžko poškodilo či narušilo. V ceně je zahrnuta pouze jedna špona.

Image 1
7.2°