Aktuální informace z našich lázní – červen

Aktuální informace z našich lázní – červen

V současné době máme již obsazeny termíny na týdenní léčebné pobyty včetně pobytů s Vouchery v hlavní sezóně. Dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje pro týdenní pobyty jsou volné od 2.poloviny října.

Krátkodobé hotelové a wellness pobyty na 2 - 3 noci ( bez možnosti využití slevy na Vouchery) Vám můžeme zarezervovat již nyní - doprodej na léto a podzim.

Již nyní si můžete zarezervovat Silvestrovský pobyt !

Tyto informace se týkají všech lázeňských domů.

K nástupu do našich lázní požadujeme pro všechny klienty mimo děti do 6 let předložení jednoho z potvrzení:

· negativní test na onemocnění COVID-19 v podobě RT-PCR testu, který nesmí být v době nástupu do lázní starší než 7 dní

· negativní test na onemocnění COVID-19 v podobě POC-antigenního testu, který nesmí být v době nástupu do lázní starší než 72 hodin

· oficiální zpráva lékaře nebo hygienické stanice o prodělání infekčního onemocnění COVID-19, kdy od prvního pozitivního testu na Covid-19 neuplynulo více než 180 dní ,

· certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19 a od dokončení první vakcinace uplynulo nejméně 22 dnů, ale ne více než 90 dní, pokud nebyla podána druhá dávka. Pokud byla aplikována druhá dávka, pakliže neuplynulo více než 9 měsíců.

Není možné akceptovat výsledky samotestování

Před nástupem na pobyt požadujeme podepsat čestné prohlášení, měříme teplotu.

Splnění podmínek musí být písemně doloženo. Potvrzení je povinné a bude založeno spolu s čestným prohlášením do chorobopisu klienta. Ve výjimečných případech může klient před nástupem podstoupit testování antigenním testem přímo v areálu lázní v pracovních dnech od 7 do 15 hodin. Testy musí být v průběhu léčby opakovány s frekvencí minimálně 1x za 7 dní.

Ubytovaní klienti si mohou v rámci pobytu dokoupit na recepcích volně prodejné procedury. https://www.priessnitz.cz/cz/procedury.

Od 1.6. jsme pro Vás připravili také volnočasový program, kulturu, výlety a akce pro děti. Podrobné informace najdete na nástěnkách lázeňských domů.

V provozu jsou již také restaurace v areálu lázní, srdečně Vás zveme k příjemnému posezení.

Pro ubytované poskytujeme téměř všechny druhy léčebných procedur včetně skupinových. Bazén je již v provozu, sauna ještě není otevřena z důvodu dodržení 50% kapacity na základě opatření MZČR, její provoz by nebyl rentabilní. Na zakoupené dárkové poukazy je již možno čerpat procedury.

Možnost ambulantní rehabilitační péče a prodeje komerčních procedur neubytovaným umožňujeme pouze klientům s druhou vakcinací po doložení certifikátu, ne dříve než 14 dní po dokončení očkování , který nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19 a podepíší čestné prohlášení. Čestné prohlášení o vakcinaci naleznete ke stažení v příloze.

Informace o provozu manikúry, pedikúry a kosmetiky naleznete na https://www.priessnitz.cz/cz/aktuality/535-manikura-pedikura-a-kosmetika-info-o-provozu.html

V souvislosti s vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 Vám chceme podat informace o opatřeních, která v Priessnitzových léčebných lázních a.s. dodržujeme pro zamezení šíření onemocnění a zajištění bezpečí našich klientů.

Nastavili jsme optimální hygienická opatření. Dodržujeme rozestupy a maximální počet osob u stolu v jídelnách lázeňských domů. Zakazujeme vstup a návštěvy do lázeňských budov neubytovaným.

Klienti si stále musí zajistit dostatečnou zásobu respirátorů pro svou vlastní potřebu pro vnitřní prostory budov.

Výuka dětí na komplexní lázeňské péči pokračuje za zpřísněných hygienických opatření mimo státem stanovené svátky.

Pohyblivé přistýlky na pokoje prodáváme pouze ve výjimečných případech na maximálně 4 noci. Ne všechny pokoje jsou dost velké na umístění pohyblivé přistýlky. Pro delší pobyt můžeme zajistit jiné ubytování dle aktuální volné kapacity. Každý z ubytovaných musí mít zakoupeno alespoň jedno jídlo denně.

Jsme zdravotnické zařízení s proškoleným odborným personálem umístěné v čistém prostředí Jeseníků. Léčba a skladba léčebných procedur je garantovaná lékaři a využívá jedinečné horské klima a pohyb v přírodě. Pobytem u nás můžete posílit své zdraví, zvýšit svou imunitu a načerpat nové fyzické i duševní síly do dalšího období.

V tomto roce se zaměřujeme také na následnou léčebně rehabilitační péči u pacientů, kteří prodělali závažnější plicní onemocnění formou Covid-19 nebo trpí psychickými problémy v souvislosti s životními změnami v době pandemie .

Rádi Vám poskytneme bližší informaci na našich recepcích nebo na www.priessnitz.cz

Děkujeme za pochopení a vzájemnou ohleduplnost.

Těšíme se na Vás.

Informace, pokyny a čestné prohlášení naleznete po otevření tohoto příspěvku v příloze ke stažení.

Fotografie
Aktuální informace z našich lázní – červen
Aktuální informace z našich lázní – červen