Volná pracovní místa

Název pozice: Kuchař / ka (aktualizace 30.08.2023)

Náplň práce: Příprava teplých rautových a servírovaných pokmů dle denního jídelníčku pro lázneňské jídelny, zajištění stravy s dietním omezením dle pokynů nutričního terapeuta, příprava  pokrmů pro mimořádné akce, výdej stravy ubytovaným klientům a spolupráce s ostatními úseky.

Požadujeme : Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost. Bezproblémovou znalost přípravy polévek, omáček, úpravy masa, příloh a ostatních kuchyňských výrobků. Pozitivní vztah k lidem a gastronomii. Vyučení v oboru nebo odpovídajcící předchozí praxe podmínkou. Znalost dietní a vegetariánské kuchyně výhodou.

Nabízíme:

  • zaměstnanecké benefity (stravování, poukazy, výměnné pobyty...)
  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí moderní vybavené kuchyně
  • čisté pracovní prostředí
  • stabilní zaměstnání
  • odpovídající mzdové ohodnocení a prémie

Pokud Vás pozice zaujala a Vaše zkušenosti odpovídají zadaným požadavkům, budeme rádi, když na náš inzerát odpovíte a zašlete nám svůj životopis na e-mail: macik@priessnitz.cz


Název pozice: Lékař pediatr

Práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
Plat dle odvedeného výkonu.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v krásném prostředí
  • prémie v závislosti na výkonu
  • zaměstnanecké benefity (možnost ubytování, zaměstnanecký poukaz, výměnné pobyty, stravování)
  • 5 týdnů dovolené

Pokud  Vás  pozice zaujala a Vaše zkušenosti odpovídají zadaným požadavkům, budeme rádi, když na náš inzerát odpovíte a zašlete nám svůj životopis na e-mail: personalni@priessnitz.cz.

Nástup možný ihned.


Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II 3/21
reg. č. CZ.03.1.52/0.0/0.0/15_021/0000053

Projekt Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR a realizován Úřadem práce České republiky na základě Výzvy č. 021 z Operačního programu Zaměstnanost a to v období od 1. 12. 2015 do 31. 12. 2023. Hlavním cílem projektu je pomoci zaměstnavatelům v odborném vzdělávání stávajících i nově přijímaných zaměstnanců, stejně jako osobám samostatně výdělečně činným tak, aby mohli pružně reagovat na měnící se situaci a podmínky na trhu. 


Projekt CZ.1.04/2.1.00/03.00015
Vzdělávejte se pro růst! – pracovní příležitosti

Jak pomohla Evropská unie a Evropský sociální fond?

V letech 2012 - 2013 jsou vyhrazována společensky účelná pracovní místa (SÚPM) také v rámci projektu Vzdělávejte se pro růst! – pracovní příležitosti. Tento projekt je v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost financován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

V období od 1.5.2013 do 31.10.2013 bylo u  zaměstnavatele Priessnitzovy léčebné lázně a.s. v  rámci projektu podpořeno 1 vyhrazené pracovní místo na SÚPM částkou 87.217- Kč z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85% tj. 7413445 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15% tj 1308255 Kč.