Volná pracovní místa

Název pozice: Kuchař / ka (aktualizace 02.02.2024)

 

Náplň práce: Na hlavní varnou kuchyni do sanatoria Priessnitz hledáme kolegyni nebo kolegu, který by se v rámci našeho kuchařského týmu podílel na přípravě pokrmů pro ubytované hosty. Převážně zde připravujeme rautovou stravu. Vaříme na moderně vybavené a čisté kuchyni systémem krátký-dlouhý týden ve 12ti hodinových směnách, které končí nejpozději v 19:00. Zpočátku by ses věnoval především přípravě příloh a pomocným pracem, podle šikovnosti by jsi pak mohl přejít dále na polévky, omáčky, hlavní jídla až k samostatnému vaření. Odborně tě povede náš šéfkuchař a spolupracovat budeš s kolegy ze studené kuchyně, bourárny masa, skladu potravin, cukrárny, umývárny a dalších středisek.

Požadujeme : Od nového kolegy očekáváme spolehlivost, zodpovědnost, týmového ducha a trochu samostatnosti. Předpokládáme, že by měl dokázat bez problémů připravit základní polévky, omáčky i zvládnout běžné přípravy masa a příloh. Také by měl mít pozitivní vztah k lidem a gastronomii obecně. Nemusíš být vyučený v oboru, pokud budeš mít odpovídající praxi nebo kuchařské dovednosti. Pokud bys měl znalosti v oblasti dietních pokrmů nebo vegetariánské kuchyně, budeme to považovat za velkou výhodu.

Nabízíme: Za dobře odvedenou práci nabízíme adekvátní odměnu, která se skládá ze základní mzdy, prémiové složky a mimořádných odměn. Řádně platíme veškeré zákonné příplatky za práce o svátcích, víkendech nebo večerních hodinách. Proplacené navíc budeš mít také přesčasy. Nadstandardně nabízíme také 5 týdnů dovolené, což je o 1 týdne více, než vyžaduje zákon. Zajistíme ti také pracovní uniformu, kterou ti budeme pravidelně prát, aby se ti dobře pracovalo. V rámci sociálního fondu pak můžeš čerpat výměnné pobyty v partnerských lázních, zajšťujeme dotované závodní stravování, rádi ti zajistíme vzdělávací kurzy dle tvého zaměření a další drobné výhody. Naši stávající zaměstnanci si však zpravidla nejvíce cení stabilního zaměstnání, pěkného pracovního prostředí a dobrého kolektivu.

Pokud Vás pozice zaujala a Vaše zkušenosti odpovídají zadaným požadavkům, budeme rádi, když na náš inzerát odpovíte a zašlete nám svůj životopis na e-mail: macik@priessnitz.cz


Název pozice: Obsluha baru / restaurace / kavárny (aktualizace 02.02.2024)

 

Náplň práce: Na naše veřejné gastro provozy hledáme od dubna/května kolegyni na pozici číšník/servírka. Provozujeme kavárnu Sofii, Denní bar v sanatoriu Priessnitz a restauraci Wienner Kaffehaous. Některý z těchto provozů by se stal tvým královstvím. Společně s kolegy na směně by jsi připravoval výborné kávy, čepoval regionální pivo, naléval skvělé víno nebo servíroval zákusky z lázeňské cukrárny. Pracujeme systémem krátky-dlouhý týden ve 12ti hodinových směnách. Zpočátku bychom podle tvé šikonosti a preferencí vybrali středisko, které by nám všem nejlépe vyhovovalo a potom bychom tě zde zaučili tak, aby jsi byl připravený na hlavní letní sezónu.

Požadujeme : Od nového kolegy očekáváme spolehlivost, zodpovědnost, týmového ducha a trochu samostatnosti. Předpokládáme, že dokážeš bez problémů kumunikovat s hosty, přijímat od nich objednávky a roznášet objendávky. Nevadí pokud nezvládáš připravovat perfetkně kávu, naučí tě to náš lázeňský barista. Také jak správně čepovat pivo nebo nabízet víno tě naučíme. Měl by jsi být ale čistotný, komunikativní, měla by tě bavit gastronomie a měl by jsi mít pozitivní vztah k lidem.

Nabízíme: Za dobře odvedenou práci nabízíme adekvátní odměnu, která se skládá ze základní mzdy, prémiové složky a mimořádných odměn. Z prodeje ti také náleží provize v podobě podílové složky mzdy, takže čím více středisko prosperuje, tím větší je podílová odměna. Řádně platíme veškeré zákonné příplatky za práce o svátcích, víkendech nebo večerních hodinách. Proplacené navíc budete mít také přesčasy. Nadstandardně nabízíme také 5 týdnů dovolené, což je o 1 týdne více, než vyžaduje zákon. Zajistíme ti také pracovní uniformu. V rámci sociálního fondu pak můžeš čerpat výměnné pobyty v partnerských lázních, zajšťujeme dotované závodní stravování, rádi ti zajistíme vzdělávací kurzy dle tvého zaměření a další drobné výhody. Naši stávající zaměstnanci si však zpravidla nejvíce cení stabilního zaměstnání, pěkného pracovního prostředí a dobrého kolektivu.

Pokud Vás pozice zaujala a Vaše zkušenosti odpovídají zadaným požadavkům, budeme rádi, když na náš inzerát odpovíte a zašlete nám svůj životopis na e-mail: macik@priessnitz.cz


 

Název pozice: Lékař pediatr

Práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
Plat dle odvedeného výkonu.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v krásném prostředí
  • prémie v závislosti na výkonu
  • zaměstnanecké benefity (možnost ubytování, zaměstnanecký poukaz, výměnné pobyty, stravování)
  • 5 týdnů dovolené

Pokud  Vás  pozice zaujala a Vaše zkušenosti odpovídají zadaným požadavkům, budeme rádi, když na náš inzerát odpovíte a zašlete nám svůj životopis na e-mail: personalni@priessnitz.cz.

Nástup možný ihned.


Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II 3/21
reg. č. CZ.03.1.52/0.0/0.0/15_021/0000053

Projekt Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR a realizován Úřadem práce České republiky na základě Výzvy č. 021 z Operačního programu Zaměstnanost a to v období od 1. 12. 2015 do 31. 12. 2023. Hlavním cílem projektu je pomoci zaměstnavatelům v odborném vzdělávání stávajících i nově přijímaných zaměstnanců, stejně jako osobám samostatně výdělečně činným tak, aby mohli pružně reagovat na měnící se situaci a podmínky na trhu. 


Projekt CZ.1.04/2.1.00/03.00015
Vzdělávejte se pro růst! – pracovní příležitosti

Jak pomohla Evropská unie a Evropský sociální fond?

V letech 2012 - 2013 jsou vyhrazována společensky účelná pracovní místa (SÚPM) také v rámci projektu Vzdělávejte se pro růst! – pracovní příležitosti. Tento projekt je v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost financován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

V období od 1.5.2013 do 31.10.2013 bylo u  zaměstnavatele Priessnitzovy léčebné lázně a.s. v  rámci projektu podpořeno 1 vyhrazené pracovní místo na SÚPM částkou 87.217- Kč z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85% tj. 7413445 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15% tj 1308255 Kč.