Příspěvková lázeňská péče

Příspěvková lázeňská péče

Příspěvková lázeňská péče je druh lázeňské léčby, který je částečně hrazen zdravotní pojišťovnou. Využít jej můžete u řady onemocnění, která jsou popsána v tzv. Indikačním seznamu pro lázeňskou péči. V Priessnitzových léčebných lázních využijete částečně hrazené péče pojišťovnou u 28 indikací zařazených mezi nemoci onkologické, nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí, kožní nemoci, dýchacího ústrojí a duševní poruchy.

 

VÍCE JAK ČTRNÁCT DNÍ LÁZEŇSKÉ PÉČE

Podle určené diagnózy lázeňskou příspěvkovou péči absolvujete v délce 21 nebo 14 dní. Tak jako komplexní lázeňskou péči lze příspěvkovou péči opakovat. Chcete-li využít lázeňské péče dříve, než Vám umožňují podmínky hrazené péče, nabízíme Vám speciální léčebné pobyty.

CO HRADÍ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA

Zdravotní pojišťovna Vám plně hradí léčbu. Ubytování a stravu hradíte sami podle platného ceníku pro klienty využívající příspěvkovou péči. Ubytování v lázeňském zařízení je podmínkou. Hradíte také povinný lázeňský poplatek. Od poplatku jsou osvobozeny pouze osoby mladších 18 let a držitelé průkazu ZTP/P.

NÁSTUP DO LÁZNÍ

Podle určené diagnózy byste měli na léčebný lázeňský pobyt nastoupit do šesti měsíců od vystavení návrhu. V tomto případě nejste po dobu pobytu v pracovní neschopnosti. Návrh spolu s požadavkem na přibližný termín nástupu, standard ubytování a formu stravování zašlete k nám do lázní. My Vám obratem zašleme písemné potvrzení a rezervaci pobytu.

REZERVACE POBYTU

Pobyt na komplexní nebo příspěvkovou léčbu je možné rezervovat s předstihem, před vystavením lázeňského návrhu, dle Vašich požadavků a dle aktuální volné kapacity.

Rezervace termínu je nadstandardní službou, kterou provádíme za úhradu ve výši 2 100 Kč/ osoba (cena zahrnuje náklady spojené s rezervací a administrací) a je nevratná. Rezervace se nevztahuje na konkrétní pokoj.

Kontaktní email: lazne@priessnitz.cz