Kongresová turistika

K dalším významným aktivitám Priessnitzových léčebných lázní bezesporu patří pořádání kongresových akcí. Ročně připravujeme více než 30 kongresů a konferencí. Zázemí lázní má velkou variabilitu a umožňuje klientům využít různé prostory a uspořádání s kapacitou až pro 400 osob.

Naši hosté znají velký Kongresový sál, který můžete navštívit při příležitosti koncertu, divadelního představení, nebo jiné společenské akce. Lázně disponují také menšími salonky pro akce komornějšího charakteru. V rámci kongresových příprav bývá tradiční tvář lázní zcela pozměněna. V místech, kde si naši hosté běžně dopřávají kávu či jiné občerstvení, vyroste pravé výstaviště se stánky pořádajících a vystavovatelských firem. Kongresový sál a menší salonky se přerodí v místa pro vědecké přednášky a diskusní fóra.

JSME FLEXIBILNÍ A KREATIVNÍ

Samozřejmostí jsou kompletní cateringové služby v režii Priessnitzových lázní. Jistě očekáváte flexibilitu a kreativitu a my umíme vyhovět  i těm nejnáročnějším požadavkům. Pokud si přejete akci připravit venku, zajistíme stany, grilování, teambuildingové aktivity i program pro děti. My za Vás vše zařídíme, Vy se věnujte své práci a obchodu.

NABÍZÍME JEDINEČNÉ WELLNESS PROCEDURY SE ZNAČKOU ORIGINALITY

Výhodou lázní je možnost poskytnout účastníkům procedury ze široké nabídky masáží, koupelí či zábalů, využít Saunový svět či hotelový bazén jako způsob psychického odpočinku a celkové regenerace po aktivním programu.  V naší nabídce se můžeme pochlubit tradičními Priessnitzovými procedurami s certifikací JESENÍKY originální produkt®.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ UPROSTŘED HOR

Hosté a  účastníci kongresů se chtějí ráno probudit, nasnídat, přejít do kongresové haly, v klidu poobědvat, vrátit se na jednání a poté relaxovat ve wellness centru nebo posedět v baru. Spojit práci a zábavu. A přesně toto Vám můžeme bez problémů nabídnout.

KONGRESY POŘÁDÁME UŽ VÍCE NEŽ 60 LET

Pokud by se udílely ceny za počet opakovaných kongresů na jednom místě, pomyslnou zlatou medaili bychom mohli právem obdržet za již 62. pořádání česko-slovenské psychofarmakologické konference, která se u nás tradičně koná vždy v 1. polovině ledna. Během konference máme tu čest přivítat v našich lázních více než 800 hostů. Příprava dalšího ročníků již probíhá…  

KONTAKT

Iveta Kucharíková
Zástupce obchodního ředitele pro korporátní segment

Tel.: +420 584 491 532
Mob.: +420 724 085 166
E-mail: kucharikova@priessnitz.cz