Kongresová turistika

K dalším významným aktivitám Priessnitzových léčebných lázní bezesporu patří pořádání kongresových akcí. 

Naši hosté znají velký Kongresový sál, který můžete navštívit při příležitosti koncertu, divadelního představení, nebo jiné společenské akce. Lázně disponují také menšími salonky pro akce komornějšího charakteru. 

Konferenční prostory

Akce bez ubytování je možné uspořádat s kapacitou, až pro 400 osob (Kongresový sál).

Akce s ubytováním je možné uspořádat s kapacitou do 80 osob. Termíny v zimním období nebo na základě volné ubytovací kapacity lázní.

JSME FLEXIBILNÍ A KREATIVNÍ

Samozřejmostí jsou kompletní cateringové služby v režii Priessnitzových lázní. Jistě očekáváte flexibilitu a kreativitu a my umíme vyhovět  i těm nejnáročnějším požadavkům. 

NABÍZÍME JEDINEČNÉ WELLNESS PROCEDURY SE ZNAČKOU ORIGINALITY

Výhodou lázní je možnost poskytnout účastníkům procedury ze široké nabídky masáží, koupelí či zábalů, využít Saunový svět či hotelový bazén jako způsob psychického odpočinku a celkové regenerace po aktivním programu.  V naší nabídce se můžeme pochlubit tradičními Priessnitzovými procedurami s certifikací JESENÍKY originální produkt®.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ UPROSTŘED HOR

Hosté a  účastníci kongresů se chtějí ráno probudit, nasnídat, přejít do kongresové haly, v klidu poobědvat, vrátit se na jednání a poté relaxovat ve wellness centru nebo posedět v baru. Spojit práci a zábavu. A přesně toto Vám můžeme bez problémů nabídnout.

KONGRESY POŘÁDÁME UŽ VÍCE NEŽ 60 LET

Pokud by se udílely ceny za počet opakovaných kongresů na jednom místě, pomyslnou zlatou medaili bychom mohli právem obdržet za pořádání česko-slovenské psychofarmakologické konference, která se u nás tradičně koná vždy v 1. polovině ledna. Během konference máme tu čest přivítat v našich lázních více než 800 hostů. 

KONTAKT

Iveta Kucharíková
Zástupce obchodního ředitele pro korporátní segment

Tel.: +420 584 491 532
Mob.: +420 724 085 166
E-mail: kucharikova@priessnitz.cz