Adventure golf

Adventure golf

Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku provozují ve svém areálu za lázeňským domem Priessnitz 18 jamkový Adventure golf, který byl vybudován za přispění Olomouckého kraje v roce 2020-2021.

Adventure golf je společenská hra se sportovními prvky pro děti, dospělé i seniory. Zkrátka pro celou rodinu. Na hřiště se dostane prakticky každý – hra nevyžaduje speciální registraci či členství v klubu, přijďte si hru vyzkoušet, pobavit se a osvojit si základy golfové hry! Svým charakterem představuje určitý mezistupeň mezi minigolfem a klasickým golfem kombinující výhody jednoho i druhého sportu.

V porovnání s běžným golfovým hřištěm je hřiště pro adventure golf mnohem menší a charakterově se blíží spíše hřišti minigolfovému. Na rozdíl od něj jsou však jednotlivá jamkoviště zbudována ve venkovním přírodním prostředí lázeňského areálu do podoby miniaturního fairwaye s povrchem z umělého golfového trávníku, na který lze bez problémů vstoupit.

New Adventure golf opened at the Priessnitz Spa in Jeseník behind the Hotel Priessnitz. The project We are resting through play, a relaxing movement area for families, was financially supported by the Olomouc Region.

Všechny potřebné informace a dokumenty naleznete níže ke stažení. Rezervace na tel.601 052 702

Přejeme příjemnou hru! 

Ke stažení