Léčba dospělých

Lázeňská péče v našich lázních je zaměřena na 28 léčebných indikací. Jsme jedinými lázněmi v České republice, které nabízí ucelený komplex léčebné rehabilitace se specializací na oblast psychosomatickou. Zdejší unikátní klima ovšem pozitivně působí také na onemocnění štítné žlázy a dýchacích cest. Významná je také léčba kožních problémů, jako například lupénky a recidivujících ekzémů včetně atopického. Mezi léčené indikace patří rovněž léčba diabetu.

Léčba dospělých

 JEDINEČNÉ POJETÍ SLUŽEB

Od ostatních léčebných lázní se významně lišíme pojetím služeb. U nás se lůžková rehabilitační péče prolíná s péčí komunitní, tj. skupinovou, individuální psychoterapií, pracovní terapií a dalšími. Naprostá většina pacientů vnímá léčbu v tomto prostředí výrazně pozitivněji než na lůžkových odděleních nemocnic, což potvrzují naše mnohaleté zkušenosti i studie. Svým klientům poskytujeme 24hodinou péči, lékařskou i sesterskou, a případná specializovaná vyšetření nad rámec smluvních vztahů s pojišťovnami zajišťujeme v Jesenické nemocnici, spol. s r.o. v Jeseníku, tak aby se našim pacientům dostalo vždy odpovídající kvalitní péče.

UNIKÁTNÍ REHABILITAČNÍ TECHNIKY

Vedle tradičních Priessnitzových metod se u nás setkáte s dalšími speciálními procedurami. Máte-li problémy s vadným držením těla, přetížením kloubů, kloubní pohyblivostí ramen, kyčlí, kolen i třeba kotníků, právě Vám je určena sloupková korekční a plovoucí technika. Tuto techniku kombinující prvky klasických a reflexních metod vyvinuli specialisté přímo v Jeseníku. Současně jako jediné lázně v České republice poskytujeme odborné vyšetření pohybového aparátu formou computerové kineziologie.

ZLEPŠENÍ STAVU TĚLA I DUŠE

Unikátní klima pozitivně působí především na onemocnění dýchacích cest, štítné žlázy i psychických poruch. Priessnitzovy léčebné lázně jsou tak jedny z mála lázní, kde se mohou léčit i pacienti s psychickými obtížemi. V přístupu Vincenze Priessnitze můžeme vidět i prvky, které později nacházíme v terapeutických komunitách, např. společnou práci. V současnosti už pacienti společně v lázních nepracují, ale mohou společně relaxovat na autogenním tréninku nebo Jacobsonově progresivní relaxaci, prožít a pochopit své emoce při skupinové psychoterapii nebo si něco vyrobit z keramiky při ergoterapii. Když k tomu přidáme pozitivní vliv na tělesnou schránku - fyzickou aktivitu při cvičeních, nebo zvýšení exterocepce (množství stimulů přicházejících do mozku z povrchu těla) při koupelích nebo masážích a laskavý a pečující přístup personálu, vyjde nám jedinečná kombinace, která dokáže zlepšit duševní stav mnoha našim pacientům.

JAK DO LÁZNÍ?

Pokud potřebujete zlepšit Váš zdravotní stav, neváhejte tedy využít komplexní lázeňskou péči plně hrazenou zdravotní pojišťovnou, případně využijte nabídku příspěvkové léčby. Odborný personál s dlouholetými zkušenostmi a stabilní partnerství se zdravotními pojišťovnami jsou zárukou Vaší spokojenosti. Chcete-li však posílit Vaše zdraví nebo si vydechnout od každodenního shonu ihned, nemusíte čekat na doporučení lékaře. Priessnitzovy léčebné lázně nabízí také medical wellnes wellness pobyty.

Požadavky na rezervace pro rok 2022 budou přijímány od 15. 11. 2021 od 7.00 hodin. Rezervace termínu komplexní lázeňské péče je nadstandardní službou, kterou provádíme za úhradu ve výši 2 100 Kč/ osoba (cena zahrnuje náklady spojené s rezervací a administrací) a je nevratná. Rezervace se nevztahuje na konkrétní pokoj.

Důležité upozornění:

V termínu od 1.3. - 19.6.2022 proběhne plánovaná oprava fasády severní strany lázeňského domu Priessnitz - Hlavní budovy. Ubytování v lázeňském domě Priessnitz budeme poskytovat v uvedeném období v jižní části Hlavní budovy hotelu Priessnitz a v celé části Nové budovy hotelu Priessnitz. Jelikož máme všechny jednolůžkové pokoje umístěné v této severní části budovy, kde bude probíhat oprava fasády, nebudeme v uvedeném období poskytovat v lázeňském domě Priessnitz ubytování v jednolůžkovém pokoji. Gastro služby a procedury budou plně v provozu bez omezení. Ubytování a další lázeňské služby v ostatních lázeňských domech budou probíhat také bez omezení.

Další informace
Komplexní lázeňská péče

Komplexní lázeňská péče

Komplexní lázeňská péče je druh lázeňské léčby, který je plně hrazen zdravotní pojišťovnou. Využít jej můžete u řady onemocnění, která jsou popsána v tzv. Indikačním seznamu pro lázeňskou péči. V Priessnitzových léčebných lázních využijete plně hrazené péče pojišťovnou u 28 indikací zařazených mezi nemoci onkologické, nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí, kožní nemoci, dýchacího ústrojí a duševní poruchy.
Příspěvková lázeňská péče

Příspěvková lázeňská péče

Příspěvková lázeňská péče je druh lázeňské léčby, který je částečně hrazen zdravotní pojišťovnou. Využít jej můžete u řady onemocnění, která jsou popsána v tzv. Indikačním seznamu pro lázeňskou péči. V Priessnitzových léčebných lázních využijete částečně hrazené péče pojišťovnou u 28 indikací zařazených mezi nemoci onkologické, nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí, kožní nemoci, dýchacího ústrojí a duševní poruchy.

Rezervace termínu - dospělí pro rok 2022

Požadavky na rezervace pro rok 2022 budou přijímány od 15. 11. 2021 od 7.00 hodin. Rezervace termínu komplexní lázeňské péče je nadstandardní službou, kterou provádíme za úhradu ve výši 2 100 Kč/ osoba (cena zahrnuje náklady spojené s rezervací a administrací) a je nevratná. Rezervace se nevztahuje na konkrétní pokoj.

Na úhradu rezervace nelze využít benefity od zaměstnavatele ani finanční poukázky. Smluvní vztah mezi společností Priessnitzovy léčebné lázně a.s. a klientem upravují Všeobecné obchodní podmínky. Před odesláním mé rezervace termínu pobytu bez jeho specifikace jsem byl(a) seznámen(a) s povinnou úhradou za tuto nadstandardní službu, která činí 2 100 Kč/osoba. Tuto skutečnost beru na vědomí a službu objednávám na základě svého rozhodnutí.

Tato nadstandardní rezervace není podmínkou pro uskutečnění komplexní lázeňské péče přes zdravotní pojišťovnu v našich lázních. Je možné komplexní péči čerpat na základě obdrženého návrhu přes zdravotní pojišťovnu dle jeho platnosti a volné ubytovací kapacity v lázních.

Důležité upozornění: Jednolůžkové pokoje v lázeňském domě Priessnitz v termínu od 1.3. - 19.6.2022 budou mimo provoz z důvodu plánované opravy fasády severní části Hlavní budovy Priessnitz.

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích v lázeňském domě Priessnitz budeme poskytovat v uvedeném období v jižní části Hlavní budovy hotelu Priessnitz a v celé části Nové budovy hotelu Priessnitz.

Gastro služby a procedury budou plně v provozu bez omezení. Ubytování a další lázeňské služby v ostatních lázeňských domech budou probíhat také bez omezení.

 Formulář
Jméno a příjmení
Datum narození
Ulice a ČP
Obec
PSČ:
Telefon
E-mail
Indikace KLP
Předběžný termín nástupu
Počet nocí
Hotel / vila / penzion
Kategorie ubytování
Další informace

Jakmile úspěšně vyplníte formulář, přijde Vám do několika minut automatická odpověď na Vámi zadaný e-mail. Pokud odpověď neobdržíte, formulář nebyl odeslaný, je nutné ho vyplnit znova.

Informaci ohledně Vašeho požadavku na rezervaci obdržíte do 30ti dnů od odeslání vyplněného formuláře. Omlouváme se, pokud Vám nebudeme moci z kapacitních důvodů vyhovět na termín/budovu či kategorii ubytování. V případě plné ubytovací kapacity Vás budeme informovat.

Úhradu rezervace je nutné provést do 14 dnů od data potvrzení rezervace. Nebude-li úhrada rezervace provedena v daném termínu, rezervace automaticky zaniká.

Osobní údaje, které poskytnete v rezervačním formuláři, budou použity pouze pro rezervaci vašeho pobytu a nebudou na ně zasílány žádné reklamní ani marketingové sdělení.