Léčba dětí a dorostu

Léčba dětí a dorostu

Trápí Vaše děti stále respirační onemocnění?

Nyní máte u nás možnost léčebného pobytu hrazeného zdravotní pojišťovnou pro děti včetně doprovodu.

Obzvláště v zimních měsících se mohou projevovat nežádoucí respirační onemocnění spojené často s nepříjemnými následky a zatížením pro dětský organismus.

Díky dlouholeté tradici a bohatým zkušenostem s léčbou onemocnění dýchacího ústrojí a výborným výsledkům léčby respiračních onemocnění, společně s výjimečnými klimatickými podmínkami horského prostředí Jeseníků, nabízí Priessnitzovy lázně v zimních měsících velmi efektivní prostředí pro léčbu těchto onemocnění, zároveň obohacenou o možnost zimních sportů, dětských aktivit a wellness.

Využijte nyní exkluzivní možnost lázeňské léčby s plnou úhradou zdravotní pojišťovny bez dalších doplatků za pobyt pro Vaše děti ve věku 2-6 let s doprovodem a dopřejte si efektivně strávený čas s dětmi v pohádkovém zimním a jarním prostředí Jeseníků, který bude zároveň investicí do vašeho zdraví a v neposlední řadě také zábavou.

Jak požádat o lázně?

EXKLUZIVNĚ OD 1.11.2022 DO 30.4. 2023 při komplexní lázeňské péči dětí s doprovodem získáte:

•    pobyt bez poplatků za nadstandard na všech budovách
•    zdarma WIFI po celou dobu pobytu
•    zdarma vstup do herny Sofie
•    menší koncentraci hostů
•    zajištění veškerých epidemiologických opatření zdravotnického zařízení
•    širokou nabídku léčebných procedur a rehabilitace
•    pestrou škálu volnočasových aktivit

 

JAKÉ NABÍZÍME ZÁZEMÍ?

 V dětském věku je opakovaná lázeňská péče velmi důležitá, protože brání v rozvoji chronického onemocnění v dospělosti. Pro nás je proto důležité, aby se u nás děti všech věkových kategorií cítili jako doma, pobyt v lázních vnímaly maximálně pozitivně a případně se k nám rády vracely. Pro jejich nejnáročnější potřeby nabízíme ubytování ve třech specializovaných lázeňských domech, sportovní a další volnočasové vyžití, služby animátorů a tým léčebných odborníků. Účastnit se mohou speciálního dětského programu Veselé lázně. A další nové aktivity lázně stále připravují.

V roce 2023 nepřijímáme z provozních důvodů na léčbu školní děti ve věku 6–14 let bez doprovodu . Aby rodiče mohli děti v této věkové skupině v lázních doprovázet, nabízíme pro ně zlevněné ubytování a stravování.

JAK DO LÁZNÍ?

Opakují-li se u Vašeho dítěte častá onemocnění uvedená v našem indikačním seznamu, navštivte lékaře pro děti a dorost, který vystaví návrh na komplexní lázeňskou péči. Tento druh lázeňské péče trvá 28 dní a je plně hrazen zdravotními pojišťovnami:

Zdravotní pojišťovna hradí ubytování, stravování (plná penze), vstupní, kontrolní a závěrečné lékařské vyšetření, léčebné procedury, případně dopravu, pokud si to vyžaduje zdravotní stav dítěte.