Mobilní aplikace „GRÄFENBERG APP“

Mobilní aplikace „GRÄFENBERG APP“

Využijte naši mobilní aplikaci, která Vás provede všemi kouzelnými místy lázní.

Vážení hosté,
připravili jsme pro Vás aplikaci, ve které naleznete informace o všech dostupných zajímavých místech, o možnostech pro pěší turistiku a cykloturistiku s GPS mapovými navigacemi v Priessnitzových léčebných lázních. Aplikaci si snadno stáhnete ZDARMA do Vašich mobilních telefonů.


https://play.google.com/store/apps/details?id=priessnitz.cz.grafenberg

Dear guests,
we have prepared the application, in which you find information on all available places and opportunities for hiking and cycling with a GPS navigation and map of Priessnitz Spa. To download the free application easily into your mobile phone:
https://play.google.com/store/apps/details?id=priessnitz.cz.grafenberg

Szanowni goście, przygotowaliśmy dla państwa, aplikacji mobilnej, w której znajdują się informacje o wszystkich dostępnych interesujących miejscach, o możliwościach dla pieszych o trasach rowerowych z nawigacją GPS w uzdrowisku Wincenza Priessnitza. Aplikaci łatwo ściągniecie bezpłatnie do pańskich telefonów komórkowych:
https://play.google.com/store/apps/details?id=priessnitz.cz.grafenberg

Liebe Gäste, wir haben für Sie eine mobile App mit den Informationen über alle verfügbaren interessanten Orten für die Fußgänger und Radwandern mit der GPS Koordinaten im Bad Priessnitz. Anwendung für Mobiltelefone Sie finden:
https://play.google.com/store/apps/details?id=priessnitz.cz.grafenberg

Mobilní aplikace „GRAFENBERG APP“ propojila stávající infrastrukturu cestovního ruchu v oblasti Studničního vrchu v katastru původní obce Gräbenberg, v bezprostředním okolí areálu Priessnitzových léčebných lázní v Jeseníku s GPS mapovými navigacemi a tištěnými mapami a přidala klíčovou přidanou hodnotu pro turisty a návštěvníky využívající moderní technologie.  Vznik aplikace podpořil Olomoucký kraj. V aplikaci je k dispozici 12 turistických, cykloturistických a léčebných tras se zaměřením na posílení fyzické kondice v okolí Studničního vrchu s různou délkou a náročností, jejíž součástí jsou například Lví stezka,  Bylinková stezka, Kondiční stezka, stezka Vincenze Priessnitze , Stezka živé vody a další, které provedou návštěvníky atraktivními místy s šedesáti historickými prameny a pomníky v rodném kraji zakladatele lázní Vincenze Priessnitze. Aplikace je doplněna o možnost čerpání slev v rámci projektu OLOMOUC CARD. Dále obsahuje bezpečností aplikaci v případě nenadálých problémů v terénu s GPS lokací pro bezpečnostní složky. Mobilní aplikace je vyhotovena ve čtyřech jazykových mutacích, které se zobrazují automaticky dle aktuálního jazyka mobilního zařízení návštěvníka.