Rezervace termínu - dospělí pro rok 2021

Požadavky na rezervace pro rok 2021 budou příjímány od 9. 11. 2020. Poplatek za rezervaci termínu komplexní lázeňské péče činí 1900 Kč / osoba (nevztahuje se na konkrétní pokoj) a je nevratný

Na úhradu rezervace nelze využít benefitů od zaměstnavatele ani finanční poukázky. Smluvní vztah mezi společností Priessnitzovy léčebné lázně a.s. a klientem upravují Všeobecné obchodní podmínky. Před odesláním mé rezervace termínu pobytu bez jeho specifikace jsem byl(a) seznámen(a) s tím, že poplatek za tuto službu činí 1900 Kč/osoba. Tuto skutečnost beru na vědomí a službu objednávám na základě svého rozhodnutí.

Důležité upozornění:  V termínu od 1.3. - 23.6.2021 proběhne plánovaná oprava střechy severní strany lázeňského domu Priessnitz - Hlavní budovy. Ubytování v lázeňském domě Priessnitz budeme poskytovat v uvedeném období v jižní části Hlavní budovy hotelu Priessnitz a částečně i v severní části budovy (jednolůžkové pokoje). Ubytování v Nové budově hotelu Priessnitz budeme poskytovat v plném rozsahu. Gastro služby a procedury budou plně v provozu bez omezení. Ubytování a další lázeňské služby v ostatních lázeňských domech budou probíhat také bez omezení.

 Formulář
Jméno a příjmení
Datum narození
Ulice a ČP
Obec
PSČ:
Telefon
E-mail
Indikace KLP
Předběžný termín nástupu
Počet nocí
Hotel / vila / penzion
Kategorie ubytování
Další informace

Informaci ohledně Vašeho požadavku na rezervaci obdržíte do 30ti dnů od odeslání vyplněného formuláře. Omlouváme se, pokud Vám nebudeme moci z kapacitních důvodů vyhovět na termín/budovu či kategorii ubytování. V případě plné ubytovací kapacity Vás budeme informovat.

Splatnost rezervačních poplatků je 14 dnů od data potvrzení rezervace. Nebude-li úhrada provedena v daném termínu, rezervaci automaticky rušíme.

Osobní údaje, které poskytnete v rezervačním formuláři, budou použity pouze pro rezervaci vašeho pobytu a nebudou na ně zasílány žádné reklamní ani marketingové sdělení.