Rezervace termínu – dospělí pro rok 2024

Rezervace termínu – dospělí pro rok 2024

Rezervace termínu komplexní lázeňské péče je zpoplatněnou službou v částce 2 100 Kč/ osoba (cena zahrnuje administrativní náklady) a je nevratná. Rezervace se nevztahuje na konkrétní pokoj.

Na úhradu rezervace nelze využít benefity od zaměstnavatele ani finanční poukázky. Smluvní vztah mezi společností Priessnitzovy léčebné lázně a.s. a klientem upravují Všeobecné obchodní podmínky.

Před odesláním mé rezervace termínu pobytu bez jeho specifikace jsem byl(a) seznámen(a) s povinnou úhradou za tuto nadstandardní službu, která činí 2 100 Kč/osoba. Tuto skutečnost beru na vědomí a službu objednávám na základě svého rozhodnutí.

Tato nadstandardní rezervace není podmínkou pro uskutečnění komplexní lázeňské péče přes zdravotní pojišťovnu v našich lázních. Je možné komplexní péči čerpat na základě obdrženého návrhu přes zdravotní pojišťovnu dle jeho platnosti a volné ubytovací kapacity v lázních.

Z důvodu předpokládané rekonstrukce bazénu počítáme s provozem budovy Priessnitz a Vila na Kolonádě pouze do 10.11.2024. Požadavky na rezervace po tomto termínu na LD Priessnitz a Vila na Kolonádě nepřijímáme.

 Formulář
Jméno a příjmení
Datum narození
Ulice a ČP
Obec
PSČ:
Telefon
E-mail
Indikace KLP
Předběžný termín nástupu
Počet nocí
Hotel / vila / penzion
Kategorie ubytování
Jednolůžkové pokoje ve všech budovách jsou v roce 2024 již obsazené.
Další informace

Informaci ohledně Vašeho požadavku na rezervaci obdržíte do 30ti dnů od odeslání vyplněného formuláře. Omlouváme se, pokud Vám nebudeme moci z kapacitních důvodů vyhovět na termín/budovu či kategorii ubytování. V případě plné ubytovací kapacity Vás budeme informovat.

Úhradu je nutné provést do 14 dnů od data potvrzení rezervace. Nebude-li úhrada provedena v daném termínu, rezervace automaticky zaniká.

Osobní údaje, které poskytnete v rezervačním formuláři, budou použity pouze pro rezervaci vašeho pobytu a nebudou na ně zasílány žádné reklamní ani marketingové sdělení.