Podpořte naše lázně zakoupením poukazu

Podpořte naše lázně zakoupením poukazu

Vážení přátelé, jsme situaci, kdy z důvodu mimořádných opatření vlády musíme utlumovat provoz a v nejbližších dnech uzavřít naše lázně. Chceme udržet naše zaměstnance, chceme udržet naše lázně, abychom Vám po skončení tohoto období mohli opět nabídnout naše služby.

Dovolte, abychom Vás požádali o podporu formou zakoupení Poukazu na pobyt v libovolné výši od 5000 Kč, který u nás budete moci uplatnit Vy nebo někdo Vám blízký kdykoli od obnovení provozu do konce příštího roku.

Poukaz si můžete dopřát již pro Vaši letošní dovolenou, relaxaci a načerpání nových sil po náročném období. Vyberte si z nabídky pobytů nebo služeb na našich webových stránkách.

Nyní nám pomůžete zaslanou částkou, abychom mohli překonat výpadek tržeb a udržet si naše zaměstnance a my Vám poděkujeme našimi službami v době, kdy už na tom budeme lépe.

Objednávky na Vámi zvolenou částku poukazu přijímáme e-mailem na rezervace@priessnitz.cz, zašleme Vám platební instrukce a po uhrazení Vám obratem pošleme elektronicky Poukaz na pobyt s informacemi o jeho využití.

Aktuální informace také vždy naleznete na www.priessnitz.cz.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň, a to nejen tuto finanční, ale také podporu na našem Facebooku a Instagramu a přejeme Vám hlavně dobré zdraví, fyzickou i duševní pohodu a těšíme se u nás opět na shledanou.