Aktuální informace z našich lázní - červen

Aktuální informace z našich lázní - červen

V rámci rozvolňování opatření vlády Vám můžeme opět nabídnout svou kapacitu pro všechny typy lázeňských léčebných, hotelových i wellness pobytů a služeb s ubytováním.

Předpokládáme, že od 1. 7. do 31. 12. 2020 Vám budeme moci také nabídnout pobyty se státní podporou ve výši 4 000 Kč pro ozdravné, preventivní či obdobné pobyty v lázních, který zahrnují 6 nocí a v průběhu pobytu je poskytnuto minimálně 5 procedur, sledujte naše aktuality. Od pondělí 22. 6. 2020 nabízíme možnost koupě lázeňských procedur také veřejnosti. Rezervace procedur možné na prodejprocedur@priessnitz.cz nebo telefonicky na čísle +420 584 491 109.

V našem unikátním Balneoparku již opět proudí svěží pramenitá voda ze Studničního vrchu, otevřeny jsou pro Vás naše parky, zahrady a lázeňské stezky. Své služby již také nabízí naše kavárny a restaurace, lázeňské infocentrum, sportoviště i půjčovna sportovních potřeb. Kulturní a volnočasová nabídka na červen a letní měsíce maximálně využívá venkovních prostor a atraktivní přírodní podmínky našich lázní. Naše lázeňská budova Priessnitz**** je již téměř bez lešení a po opravě střechy a fasády se může opět vyjímat na úpatí Studničního vrchu, přijďte se podívat.

V rámci lázeňského provozu budou respektována a dodržována všechna hygienická a organizační opatření pro zamezení šíření koronaviru. Ve vnitřních prostorách lázní je nadále platná povinnost nosit roušky. Z provozních důvodů ještě není možné zajistit léčebné procedury ambulantním pacientům. Je omezen vstup cizích osob do léčebných domů.

Pobyt v přírodě Vám pomůže zlepšit Vaše zdraví, posílit imunitu a zbavit se stresu. Dejte nám a naší přírodě šanci Vám pomoci.

Děkujeme za pochopení a vzájemnou ohleduplnost.

Fotografie
Informace a čestné prohlášení Priessnitzovy léčebné lázně 1_7.docx