Státem podporované poukazy na dovolenou

Státem podporované poukazy na dovolenou

Z kapacitních důvodů od 9. 7. nepřijímáme rezervace na pobyty se státem dotovaným voucherem. Již rezervované pobyty a Vaše rezervace budeme postupně vyřizovat. Pro kratší pobyty bez uplatnění voucheru máme stále ještě dostatek volných kapacit. Momentálně je naše rezervační oddělení přetížené.

 V případě zájmu o kratší pobyty bez využití Voucheru nabízíme i letní termíny.

Vzhledem k omezené kapacitě lázní a limitu finančních prostředků vymezeného poskytovatelem dotace, Priessnitzovy léčebné lázně a.s. stanovily pravidla pro poskytování slev uplatňované klienty v rámci programu „COVID-Lázně“. Dle dotčených pravidel lázně poskytují slevy pouze na pobyty, které spadají pod režim léčebně-rehabilitačních pobytů, u kterých je vyžadována vstupní lékařská prohlídka. Pouze na základě vstupní lékařské prohlídky je možné klientovi stanovit procedury, které vzhledem k jeho zdravotnímu stavu mají pro jeho zdraví léčebné účinky.

Prosíme Vás o trpělivost, pokud máte pobyt rezervovaný, můžete k nám na základě potvrzené rezervace přijet. 

V případě, že Váš pobyt nezačíná v nejbližších dnech nebo ještě nemáte rezervaci, prosíme o strpení, ozveme se Vám hned, jakmile to bude možné, aktuálně jsme velmi vytížení těmito rezervacemi a zpracováváme je dle kapacitních možností. Doporučujeme Vaši rezervaci poslat přes rezervace@priessnitz.cz nebo využít rezervační formulář na www.priessnitz.cz u jednotlivých typů pobytů.

Články:

lidovky.cz: https://bit.ly/3frCPtX

novinky.cz https://bit.ly/3fpmYMz

Děkujeme za trpělivost.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete ke stažení níže.

Fotografie
Informace o zpracování osobních údajů