Aktuální informace z našich lázní - červenec

Aktuální informace z našich lázní - červenec

Letní sezóna je v plném proudu, snažíme se zabezpečit našim klientům kvalitní služby, širokou  nabídku léčebných procedur, pestrou stravu a bohatý doprovodný program. Soustřeďujeme se na systém léčebné péče a bezpečí našich klientů. Dodržujeme všechna hygienická opatření.

Priessnitzovy lázně Jeseník se nacházejí v Olomouckém kraji a aktuálně se u nás žádné onemocnění Covid-19 nevyskytuje.

Aktuálně můžeme na nejbližší měsíce nabídnout spíše kratší lázeňské léčebné, hotelové i wellness pobyty na 2-5 nocí. Delší pobyty doporučujeme u nás rezervovat na listopad nebo prosinec jako příjemnou odpočinkovou alternativu předvánočního shonu. Pokud byste chtěli tento rok zakončit v našich lázních, máme v nabídce Silvestrovský pobyt od 29. 12. 2020 do 2. 1. 2021.

Od 9. 7. jsme z kapacitních důvodů pozastavili příjem nových rezervací se státem dotovanými Vouchery, vaše rezervace vyřizujeme postupně.

Upozorňujeme, že je komplikované kombinovat  fakturaci na  FSKSP s využitím státem dotovaných Voucherů, ne všechny firmy a společnosti tuto slevu akceptují. Tyto případy budeme posuzovat individuálně. Na již vyfakturované pobyty na FKSP nebudeme Vouchery uplatňovat.

Z důvodu současné epidemiologické situace a zvýšenému riziku se od 21.7.2020  do odvolání pozastavuje prodej komerčních procedur neubytovaným klientům, již prodané a načasované procedury mohou klienti využít dle rozpisu procedur. Z provozních důvodů ještě není možné zajistit léčebné procedury ambulantním pacientům.

Ve vnitřních prostorách lázní je nadále platná povinnost nosit roušky. Je omezen vstup cizích osob do léčebných domů.

Pro veřejnost nabízíme návštěvu našeho areálu, kaváren, restaurací, sportovišť, infocentra nebo kulturních akcí konaných ve venkovních prostorách našeho areálu.

Děkujeme za pochopení a vzájemnou ohleduplnost.

Informace a čestné prohlášení naleznete dole v příloze.

Fotografie
Informace a čestné prohlášení Priessnitzovy léčebné lázně