Priessnitzovy léčebné lázně podpořily positivJE FESTIVAL – plný pozitivních zpráv a inspirace nejen z Jesenicka

Priessnitzovy léčebné lázně podpořily positivJE FESTIVAL – plný pozitivních zpráv a inspirace nejen z Jesenicka

Cílem positivJE FESTIVALU bylo otevřít pro Jesenicko klíčová témata a mluvit o nich s relevantními lidmi, představit několik velmi zajímavých a úspěšných osobností zásadně fixovaných na okres Jeseník .

Pocitově byl pro pořadatele největší oříšek panel věnující se inovacím v byznysu, kde proti sobě stály zdánlivě různé zájmy.

Atraktivní, ale tematicky mnohem lehčí, byl podvečerní blok čtyřech přednášek úspěšných rodáků z Jesenicka.

Na tomhle linku k vám vyšle inspiraci Adam Pobořil, co je mistr zvuku u světového výrobce gramofonových desek, Martin Kolář, který z Nových Vilémovic pracuje pro Google ve Skandinávii, Veronika Ambrozyová v Člověku v tísni lektorující téma klimatické změny a běhající duo otec Emil a syn Jakub Vodákovi. Každý od nás dostal 25 minut, v nichž vás zaujme, pobaví, inspiruje, překvapí... a vy to můžete sledovat z pohodlí domova.


Vítejte v 'novém normálu', v němž online vládne informačnímu toku a positivJE se může díky přenosu Voltage multimedia studio Marka Kačora na chvíli cítit jako velká televizní produkce. A ano, positivJE FESTIVAL se letos konal i díky partnerům, co nás v koronakrizi podrželi. Díky Inovační centrum Olomouckého kraje, Priessnitzovy léčebné lázně, Česko-slezská výrobní, Fenix, Naturfyt BIO, M.B.A. Finance, Město Jeseník a MKZ Jeseník.

Děkujeme positivJE za uskutečnění této inspirující akce a přejeme nám všem stálý přísun pozitivních zpráv – nejen z Jesenicka