Aktuální informace z našich lázní – prosinec

Aktuální informace z našich lázní – prosinec

Provoz lázní je z důvodu vládních opatření od 18.12.2020 a v období svátků omezen.

Nevyčerpané dárkové poukazy budeme prodlužovat do příštího roku.

Pro rok 2021 pro Vás máme připravenu bohatou nabídku pobytů a služeb pro Vaše zdraví, zvýšení imunity, regeneraci a načerpání nových fyzických a duševních sil v nejčistším místě České republiky https://www.priessnitz.cz/cz/nabidka-pobytu/

Zvýhodněná jarní cenová nabídka podpořena státem dotovanými vouchery v hodnotě 4 000 Kč na lázeňskou léčebnou péči umožňuje poskytnout kvalitní služby za příznivé ceny a to s podporou státu.

Aktuálně probíhá jednání s Evropskou komisí tak, aby bylo možno čerpat lázeňské pobyty s využitím státem dotované slevy i v příštím roce. A to nejméně do konce března. Přesnější informace bude poskytnuta prostřednictvím webu MMR i Kudy z nudy nejpozději před koncem letošního roku.

Doporučujeme Vám zarezervovat si včas Váš pobyt pro příští rok nebo objednat dárkový poukaz pro své blízké na rezervace@priessnitz.cz

V souvislosti s vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 a na základě nových mimořádných opatření vlády Vám chceme podat informace o opatřeních, která v Priessnitzových léčebných lázních dodržujeme pro zamezení šíření onemocnění a zajištění bezpečí našich klientů.

  • 1. Nastavili jsme optimální hygienická opatření
  • 2. Řídíme se nařízením vlády a MZČR
  • 3. Zakazujeme vstup a návštěvy do lázeňských budov, neposkytujeme ambulantní ani komerční procedury neubytovaným osobám.
  • 4. Klienti si stále musí až do odvolání zajistit dostatečnou zásobu roušek pro svou vlastní potřebu ve vnitřních prostorách budov na celý pobyt.
  • 5. Ověřujeme rizika a požadujeme čestné prohlášení před nástupem na pobyt, měříme teplotu.
  • 6. Výuka dětí na komplexní lázeňské péči pokračuje za zpřísněných hygienických opatření mimo státem stanovené svátky a prázdniny.

Jsme zdravotnické zařízení s proškoleným odborným personálem umístěné v čistém prostředí Jeseníků. Léčba a skladba léčebných procedur je garantovaná lékaři a využívá jedinečné horské klima a pohyb v přírodě. Zaměřujeme se na propojení ideálních podmínek výjimečného klimatu horských lázní, celkovou regeneraci , léčebnou rehabilitaci a léčbu přetrvávajících potíží dýchacího ústrojí po prodělaném onemocnění Covid-19 či psychických problémů v souvislosti s životními změnami v době pandemie. Vhodné posílení imunity organizmu je základem pro restart zdraví každého člověka, změnu postoje a najití nových životních hodnot.

O dalších opatřeních vás budeme informovat.

Aktuální situaci vždy najdete na našich stránkách www.priessnitz.cz

Děkujeme za pochopení a vzájemnou ohleduplnost.

Těšíme se na Vás.

Informace a čestné prohlášení naleznete po otevření tohoto příspěvku v příloze ke stažení.

Fotografie
Aktuální informace z našich lázní – prosinec