Aktuální informace z našich lázní – únor

Aktuální informace z našich lázní – únor

V souvislosti s vládním usnesením Vám můžeme poskytnout Komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči hrazenou zdravotní pojišťovnou nebo léčebně rehabilitační pobyty se vstupní lékařskou prohlídkou pro samoplátce. Doporučujeme Vám zarezervovat si včas Váš pobyt na rezervace@priessnitz.cz

Zvýhodněná jarní cenová nabídka podpořena státem dotovanými vouchery v hodnotě 4 000 Kč na lázeňskou léčebnou péči umožňuje poskytnout kvalitní služby za příznivé ceny a to s podporou státu.

Přesnější informace o podmínkách uplatnění voucherů naleznete na www.kudyznudy.cz

Do 30.4.2021 pro klienty zdravotních pojišťoven poskytujeme nadstandardní ubytování bez doplatků včetně bezplatného přístupu k WIFI (doplatek za ubytování je zachován pouze u jednolůžkových pokojů z důvodu jejich omezené kapacity) .

v souvislosti s vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 Vám chceme podat informace o opatřeních,  která v Priessnitzových léčebných lázních a.s. dodržujeme pro zamezení šíření onemocnění a zajištění bezpečí našich klientů.

1. Nastavili jsme optimální hygienická opatření

2. Řídíme se nařízením vlády a MZČR

  •     poskytujeme komplexní a léčebně rehabilitační lázeňskou pro pojištěnce i samoplátce
  •     aktuálně neposkytujeme hotelové pobyty
  •     omezujeme počat osob na procedurách a ve společných prostorech 
  •     bazén,  sauna a posilovna  nejsou v provozu
  •     dodržujeme rozestupy a maximální počet osob u stolu v jídelnách lázeňských domů
  •     zakazujeme vstup a návštěvy do lázeňských budov neubytovaným osobám

Neumožňujeme ubytování na služební pobyty , jsme zdravotnické zařízení , kde jsou usnesením vlády zakázány návštěvy na léčebných domech .

Neprodáváme pohyblivé přistýlky , klienti si pro léčebný pobyt mohou vybrat v dané kategorii ubytování pouze pevné lůžko nebo pevnou přistýlku , která je již součástí pokoje, nikoli mobilní.“

Klienti z uzavřených okresů Cheb, Sokolov a Trutnov mohou přijet do našich lázní pouze s negativním testem na koronavirus, ne starším než 24 hodin, nebo s písemným potvrzením o prodělaném onemocnění Covid-19 v posledních 6 měsících . Potvrzení je nutné doložit při příjezdu na recepci. Klienti mohou využít výjimku na cesty za zdravotní péčí – včetně cesty na léčebný pobyt do lázní. Je nutné při případné kontrole doložit pozvání do lázní nebo potvrzenou rezervaci.

3.  Klienti si stále musí zajistit dostatečnou zásobu respirátorů, nanoroušek nebo dvou chirurgických roušek pro svou vlastní potřebu

4. Ověřujeme rizika a požadujeme čestné prohlášení před nástupem, měříme teplotu

5. Výuka dětí na komplexní lázeňské péči pokračuje za zpřísněných hygienických opatření mimo státem stanovené svátky.

Jsme zdravotnické zařízení s proškoleným odborným personálem umístěné  v čistém prostředí Jeseníků.  Léčba a skladba léčebných procedur je garantovaná lékaři a využívá jedinečné horské klima a pohyb v přírodě. Pobytem u nás můžete posílit své zdraví, zvýšit svou imunitu a  načerpat nové fyzické i duševní síly do dalšího období.

V tomto roce se zaměřujeme také na následnou léčebně rehabilitační péči u pacientů, kteří prodělali závažnější plicní onemocnění formou Covid-19   nebo  trpí psychickými  problémy v souvislosti s životními změnami v době pandemie .

Rádi Vám poskytneme bližší informaci na našich recepcích nebo na www.priessnitz.cz

Děkujeme za pochopení a vzájemnou ohleduplnost.

Těšíme se na Vás.

Informace, pokyny k dodržení opatření a čestné prohlášení naleznete po otevření tohoto příspěvku v příloze ke stažení.

Fotografie
Aktuální informace z našich lázní – únor
Aktuální informace z našich lázní – únor