Aktuální informace z našich lázní – leden

Aktuální informace z našich lázní – leden

Rádi Vám zarezervujeme pobyt na rok 2022.

Prohlédněte si nabídku našich pobytů na rok 2022. Garantujeme Vám rezervaci bez rizika s vrácením peněz nebo změnou termínu bez sankcí v případě nepříznivé epidemiologické situace, onemocnění či karantény.

Rezervace a dárkové poukazy na rezervace@priessnitz.cz .

V souvislosti s vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 Vám chceme podat informace o opatřeních, která v Priessnitzových léčebných lázních a.s. dodržujeme pro zamezení šíření onemocnění a zajištění bezpečí našich klientů.

1. Nastavili jsme optimální hygienická opatření.

2. Řídíme se nařízením vlády a MZČR

3. K nástupu do našich lázní od 10.1.2022 požadujeme pro všechny klienty mimo děti do 12 let předložení jednoho z potvrzení:

• certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, kdy od dokončení vakcinace uplynulo nejméně 14 dnů, potvrzení lze doložit prostřednictvím aplikace „Tečka“

• potvrzení o prodělání infekčního onemocnění COVID-19, kdy od prvního pozitivního testu na Covid-19 neuplynulo více než 180 dní, potvrzení lze doložit prostřednictvím aplikace „Tečka“

• negativní RT-PCR test na onemocnění COVID-19, který nesmí být v době nástupu do lázní starší než 72 hodin (nelze doložit u hotelových a wellness pobytů mimo služebních cest nebo doprovodů dítěte na léčbě)

Neakceptujeme výsledky antigenních testů ani samotestování

Před nástupem na pobyt požadujeme podepsat čestné prohlášení, měříme teplotu.

3. Ubytovaní klienti si mohou v rámci pobytu dokoupit na recepcích volně prodejné procedury. Omezujeme skupinové procedury a vstup neubytovaným do budov.

Z epidemiologických důvodů jsou do odvolání mimo provoz tyto procedury: bazén, sauna, posilovna a skupinová cvičení ve vnitřních prostorech. Tyto procedury budeme v rámci pobytů nahrazovat. Aktuálně porcedury nemůžeme nabídnout veřejnosti.

4. Klienti si stále musí zajistit dostatečnou zásobu respirátorů pro svou vlastní potřebu pro vnitřní prostory budov v areálu lázní

5. Výuka dětí na komplexní lázeňské péči pokračuje za zpřísněných hygienických opatření mimo státem stanovené svátky.

6.  Zákaz ubytování hotelových hostů na dětských léčebnách - v souvislosti s aktuální epidemiologickou situací je od 27.1. do odvolání vydán vedoucím lékařem zákaz přechodného ubytování na dětských léčebnách pro jiné osoby mimo doprovod dítěte na komplexní lázeňskou péči.

Jsme zdravotnické zařízení s proškoleným odborným personálem umístěné v čistém prostředí Jeseníků. Léčba a skladba léčebných procedur je garantovaná lékaři a využívá jedinečné horské klima a pohyb v přírodě. Pobytem u nás můžete posílit své zdraví, zvýšit svou imunitu a načerpat nové fyzické i duševní síly do dalšího období.

Nadále se zaměřujeme také na následnou léčebně rehabilitační péči u pacientů, kteří prodělali závažnější plicní onemocnění formou Covid-19 nebo trpí psychickými problémy v souvislosti s životními změnami v době pandemie.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání v tomto pro nás výjimečném roce, kdy oslavujeme 200. výročí od založení našich lázní Vincenzem Priessnitzem v roce 1822.

Aktuální čestná prohlášení a informace ke stažení níže.

Fotografie
Aktuální informace z našich lázní – leden