Léčba dětí a dorostu

Léčba dětí a dorostu

Trápí Vaše děti stále respirační onemocnění?

Nyní máte u nás možnost léčebného pobytu hrazeného zdravotní pojišťovnou pro děti včetně doprovodu.

Obzvláště v zimních měsících se mohou projevovat nežádoucí respirační onemocnění spojené často s nepříjemnými následky a zatížením pro dětský organismus.

Díky dlouholeté tradici a bohatým zkušenostem s léčbou onemocnění dýchacího ústrojí a výborným výsledkům léčby respiračních onemocnění, společně s výjimečnými klimatickými podmínkami horského prostředí Jeseníků, nabízí Priessnitzovy lázně v zimních měsících velmi efektivní prostředí pro léčbu těchto onemocnění, zároveň obohacenou o možnost zimních sportů, dětských aktivit a wellness.

Využijte nyní exkluzivní možnost lázeňské léčby s plnou úhradou zdravotní pojišťovny bez dalších doplatků za pobyt pro Vaše děti ve věku 2-6 let s doprovodem a dopřejte si efektivně strávený čas s dětmi v pohádkovém zimním a jarním prostředí Jeseníků, který bude zároveň investicí do vašeho zdraví a v neposlední řadě také zábavou.

Jak požádat o lázně?

EXKLUZIVNĚ DO 30.4. 2022 při komplexní lázeňské péči do 30.4.2022 získáte:

•    pobyt bez poplatků za nadstandard na všech budovách
•    zdarma WIFI po celou dobu pobytu
•    zdarma vstup do herny Sofie
•    menší koncentraci hostů
•    zajištění veškerých epidemiologických opatření zdravotnického zařízení
•    širokou nabídku léčebných procedur a rehabilitace
•    pestrou škálu volnočasových aktivit

 

JAKÉ NABÍZÍME ZÁZEMÍ?

 V dětském věku je opakovaná lázeňská péče velmi důležitá, protože brání v rozvoji chronického onemocnění v dospělosti. Pro nás je proto důležité, aby se u nás děti všech věkových kategorií cítili jako doma, pobyt v lázních vnímaly maximálně pozitivně a případně se k nám rády vracely. Pro jejich nejnáročnější potřeby nabízíme ubytování ve třech specializovaných lázeňských domech, sportovní a další volnočasové vyžití, služby animátorů a tým léčebných odborníků. Účastnit se mohou speciálního dětského programu Veselé lázně. A další nové aktivity lázně stále připravují.

V roce 2022 nepřijímáme z provozních důvodů na léčbu školní děti ve věku 6–14 let bez doprovodu . Aby rodiče mohli děti v této věkové skupině v lázních doprovázet, nabízíme pro ně zlevněné ubytování a stravování.

JAK DO LÁZNÍ?

Opakují-li se u Vašeho dítěte častá onemocnění uvedená v našem indikačním seznamu, navštivte lékaře pro děti a dorost, který vystaví návrh na komplexní lázeňskou péči. Tento druh lázeňské péče trvá 28 dní a je plně hrazen zdravotními pojišťovnami:

Zdravotní pojišťovna hradí ubytování, stravování (plná penze), vstupní, kontrolní a závěrečné lékařské vyšetření, léčebné procedury, případně dopravu, pokud si to vyžaduje zdravotní stav dítěte.

Další informace
Komplexní lázeňská péče dětí

Komplexní lázeňská péče dětí

Komplexní lázeňská péče je druh lázeňské léčby, který je plně hrazen zdravotní pojišťovnou. Využít jej můžete u řady onemocnění, která jsou popsána v tzv. Indikačním seznamu pro lázeňskou péči.

Dětské lázeňské domy

Dětem ve věku od 2 do 6 let jsou vyhrazeny lázeňské domy Wolker, Jubilejní vila, Mír a Maryčka. Děti pobyt absolvují v doprovodu zákonných zástupců, kteří je doprovází na procedury, přičemž některé absolvují společně. Po skončení pobytu tak rodiče mohou uplatnit nové poznatky a osvojenou techniku léčebné péče doma. Školní děti ve věku 6–14 let se léčí ve specializované dětské léčebně Karolina. Děti jsou pod trvalým dohledem zdravotnického a pedagogického personálu.  Aby rodiče mohly děti v této věkové skupině v lázních doprovázet, nabízíme pro ně zlevněné ubytování a stravování. Dorostová skupina do 18 let se léčí v letních měsících v lázeňském domě Maryčka, v dalším období dle zdravotního stavu těchto pacientů i v jiných léčebných domech se stálou lékařskou službou.

Rezervace termínu - děti pro rok 2022

Požadavky na rezervace pro rok 2022 budou přijímány od 15. 11. 2021 od 7.00 hodin. Rezervace termínu komplexní lázeňské péče je zpoplatněnou službou v částce 2 100 Kč/ pokoj (cena zahrnuje administrativní náklady) a je nevratná. Rezervace se nevztahuje na konkrétní pokoj.

Na úhradu rezervace nelze využít benefity od zaměstnavatele ani finanční poukázky. Smluvní vztah mezi společností Priessnitzovy léčebné lázně a.s. a klientem upravují Všeobecné obchodní podmínky. Před odesláním mé rezervace termínu pobytu bez jeho specifikace jsem byl(a) seznámen(a) s povinnou úhradou za tuto nadstandardní službu, která činí 2 100 Kč/pokoj. Tuto skutečnost beru na vědomí a službu objednávám na základě svého rozhodnutí.

Tato nadstandardní rezervace není podmínkou pro uskutečnění komplexní lázeňské péče přes zdravotní pojišťovnu v našich lázních. Je možné komplexní péči čerpat na základě obdrženého návrhu přes zdravotní pojišťovnu dle jeho platnosti a volné ubytovací kapacity v lázních.

 Formulář
Jméno a příjmení dítěte
Datum narození
Jméno a příjmení 2. dítě
Datum narození 2. dítěte
Indikace KLP
Předběžný termín nástupu
Počet nocí
Hotel / vila / penzion
Zákonný zástupce
Ulice a ČP
Obec
PSČ
Telefon
E-mail
Další informace

Jakmile úspěšně vyplníte formulář, přijde Vám do několika minut automatická odpověď na Vámi zadaný e-mail. Pokud odpověď neobdržíte, formulář nebyl odeslaný, je nutné ho vyplnit znova.

Informaci ohledně Vašeho požadavku na rezervaci obdržíte do 30ti dnů od odeslání vyplněného formuláře. Omlouváme se, pokud Vám nebudeme moci z kapacitních důvodů vyhovět na termín/budovu či kategorii ubytování. V případě plné ubytovací kapacity Vás budeme informovat.

Úhradu je nutné provést do 14 dnů od data potvrzení rezervace. Nebude-li úhrada provedena v daném termínu, rezervace automaticky zaniká.

U komplexní lázeňské péče dítěte s doprovodem neumožňujeme pobyt s dalším dítětem bez lékařského návrhu (miminkem, batoletem č i dalším sourozencem).

Děti léčíme až po dovršení 2 let

Osobní údaje, které poskytnete v rezervačním formuláři, budou použity pouze pro rezervaci vašeho pobytu a nebudou na ně zasílány žádné reklamní ani marketingové sdělení.