Příspěvková lázeňská péče - ceník 2022

U příspěvkové lázéňské péče nehradí zdravotní pojišťovna náklady spojené s ubytováním a stravováním. Návrh na příspěvkovou lázeňskou péči schválený revizním lékařem obdrží pacient od vysílající okresní pobočky a zašle jej spolu s požadavkem na přibližný nástupní termín, požadovaný standard ubytování a formu stravování do lázní. Lázně vystaví písemné potvrzení a provedou rezervaci ubytování. Doba platnosti návrhu u příspěvkové lázeňské péče je 6 měsíců ode dne jeho vystavení navrhujícím lékařem.

Ceník na lázeňskou příspěvkovou péči pro rok 2022
UBYTOVÁNÍ / DEN Priessnitz Bezruč, Lékařská vila, Bílý Kříž (BEZ SWC), Mír (SWC)
KATEGORIE Jan Ripper Vila na Kolonádě
2A (STANDARD ROOM) 720 600 490
2B (ECONOMY ROOM) 360 275
1A (STANDARD ROOM) 950 840 730 600
1B (ECONOMY ROOM) 490 440
STRAVOVÁNÍ
racionální plná penze* 395 395 395 395
výběrová plná penze** 590 590 590 590
Ceny platí pro osobu/ lůžko/ noc.
Cena nezahrnuje poplatek z pobytu.
Kategorie ubytování:
"A"  (STANDARD ROOM) - pokoj se sociálním zařízením , sprcha nebo vana, WC, TV, SAT, telefon, chladnička, u některých pokojů balkón
"A/P" (STANDARD ROOM - PODKROVÍ) - pokoj se sociálním zařízením v podkroví , sprcha nebo vana, WC, TV, SAT , telefon, chladnička.
"B"  (ECONOMY ROOM) - pokoj se společným sociálním zařízením pro více pokojů, na pokoji je umyvadlo, TV, telefon, chladnička.
Stravování:
*Stravování  -  racionální plná penze je poskytována v jídelně Preiessnitz formou rautu, v ostatních jídelnách servírovanou formou (jednotlivé ceny stravy:   snídaně 115,-Kč, oběd 145,-Kč, večeře 135,-Kč).

**Stravování - výběrová plná penze je poskytována v jídelně Priessnitz formou rautové snídaně, servírovaného oběda se salátovým bufetem a rautové večeře, v ostatních jídelnách snídaně formou rautu , oběd a večeře plnou servírovanou formou se salátovým bufetem (jednotlivé ceny stravy: snídaně 190,-Kč,  oběd  170,-Kč,  večeře 230,-Kč).

Forma stravování se může v průběhu roku změnit.

Informace o opravě budovy Priessnitz
Důležité upozornění: 
Jednolůžkové pokoje v lázeňském domě Priessnitz v termínu od 1.3. - 19.6.2022 budou mimo provoz z důvodu plánované opravy fasády severní části Hlavní budovy Priessnitz. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích v lázeňském domě Priessnitz budeme poskytovat v uvedeném období v jižní části Hlavní budovy hotelu Priessnitz a v celé části Nové budovy hotelu Priessnitz. Gastro služby a procedury budou plně v provozu bez omezení. Ubytování a další lázeňské služby v ostatních lázeňských domech budou probíhat také bez omezení.