Rezervace termínu - dospělí pro rok 2021

Požadavky na rezervace pro rok 2021 budou příjímány od 9. 11. 2020. Poplatek za rezervaci termínu komplexní lázeňské péče činí 1900 Kč / osoba (nevztahuje se na konkrétní pokoj) a je nevratný

Na úhradu rezervace nelze využít benefitů od zaměstnavatele ani finanční poukázky. Smluvní vztah mezi společností Priessnitzovy léčebné lázně a.s. a klientem upravují Všeobecné obchodní podmínky. Před odesláním mé rezervace termínu pobytu bez jeho specifikace jsem byl(a) seznámen(a) s tím, že poplatek za tuto službu činí 1900 Kč/osoba. Tuto skutečnost beru na vědomí a službu objednávám na základě svého rozhodnutí.

Důležité upozornění: V současné době máme již plně obsazené termíny na hlavní sezónu od července do září 2021. První volné termíny ve dvoulůžkových pokojích se soc. zařízením máme od konce října, dvoulůžkové pokoje se společným soc. zařízením na chodbě od začátku října. Ubytování v jednolůžkových pokojích je již pro letošní rok vyprodané.

 Formulář
Jméno a příjmení
Datum narození
Ulice a ČP
Obec
PSČ:
Telefon
E-mail
Indikace KLP
Předběžný termín nástupu
Počet nocí
Hotel / vila / penzion
Kategorie ubytování
Další informace

Informaci ohledně Vašeho požadavku na rezervaci obdržíte do 30ti dnů od odeslání vyplněného formuláře. Omlouváme se, pokud Vám nebudeme moci z kapacitních důvodů vyhovět na termín/budovu či kategorii ubytování. V případě plné ubytovací kapacity Vás budeme informovat.

Splatnost rezervačních poplatků je 14 dnů od data potvrzení rezervace. Nebude-li úhrada provedena v daném termínu, rezervaci automaticky rušíme.

Osobní údaje, které poskytnete v rezervačním formuláři, budou použity pouze pro rezervaci vašeho pobytu a nebudou na ně zasílány žádné reklamní ani marketingové sdělení.