Rezervace termínu - dospělí pro rok 2023

Rezervace termínu - dospělí pro rok 2023

Požadavky na rezervace pro rok 2023 budou přijímány od 8. 11. 2022 od 7.00 hodin. Rezervace termínu komplexní lázeňské péče je zpoplatněnou službou v částce 2 100 Kč/ osoba (cena zahrnuje administrativní náklady) a je nevratná. Rezervace se nevztahuje na konkrétní pokoj.

Na úhradu rezervace nelze využít benefity od zaměstnavatele ani finanční poukázky. Smluvní vztah mezi společností Priessnitzovy léčebné lázně a.s. a klientem upravují Všeobecné obchodní podmínky.

Před odesláním mé rezervace termínu pobytu bez jeho specifikace jsem byl(a) seznámen(a) s povinnou úhradou za tuto nadstandardní službu, která činí 2 100 Kč/osoba. Tuto skutečnost beru na vědomí a službu objednávám na základě svého rozhodnutí.

Tato nadstandardní rezervace není podmínkou pro uskutečnění komplexní lázeňské péče přes zdravotní pojišťovnu v našich lázních. Je možné komplexní péči čerpat na základě obdrženého návrhu přes zdravotní pojišťovnu dle jeho platnosti a volné ubytovací kapacity v lázních.

 Formulář
Jméno a příjmení
Datum narození
Ulice a ČP
Obec
PSČ:
Telefon
E-mail
Indikace KLP
Předběžný termín nástupu
Počet nocí
Hotel / vila / penzion
Kategorie ubytování
Další informace

Jakmile úspěšně vyplníte formulář, přijde Vám do několika minut automatická odpověď na Vámi zadaný e-mail. Pokud odpověď neobdržíte, formulář nebyl odeslaný, je nutné ho vyplnit znova.

Informaci ohledně Vašeho požadavku na rezervaci obdržíte do 30ti dnů od odeslání vyplněného formuláře. Omlouváme se, pokud Vám nebudeme moci z kapacitních důvodů vyhovět na termín/budovu či kategorii ubytování. V případě plné ubytovací kapacity Vás budeme informovat.

Úhradu je nutné provést do 14 dnů od data potvrzení rezervace. Nebude-li úhrada provedena v daném termínu, rezervace automaticky zaniká.

Osobní údaje, které poskytnete v rezervačním formuláři, budou použity pouze pro rezervaci vašeho pobytu a nebudou na ně zasílány žádné reklamní ani marketingové sdělení.