Dárkový poukaz - darujte zdraví

Darujte ZDRAVÍ - Lázeňský pobyt v srdci Jeseníků
Dárkový poukaz - darujte zdraví

Dárkový poukaz pro Vaše blízké

 

Zakupte u nás Dárkový poukaz jako skvělý dárek pro Vaše blízké, ale třeba i pro Vás, zasloužíte si to.

Nemusíte se nyní rozhodovat, jaký pobyt a termín zvolit, můžete si Dárkový poukaz objednat v libovolné výši od 1000 Kč a obdarovaný ho bude moci u nás uplatnit kdykoli do jednoho roku od zakoupení poukazu, dle jeho přání a představ.

 

Váš dárek Vaši blízcí ocení, darujete přece zdraví v srdci Jeseníků. Mohou si sami zvolit zasněženou horskou krajinu, kvetoucí rododendrony na promenádě, letní dovolenou v Balneoparku či podzimní relaxaci pro načerpání nových sil po náročném období. Inspirujte se nabídkou našich pobytů a potěšte sebe i druhé.

Poukaz můžete zakoupit na našem eshopu zde.

Objednávky na Vámi zvolenou částku poukazu přijímáme e-mailem na rezervace@priessnitz.cz , zašleme Vám platební instrukce a po uhrazení Vám obratem pošleme elektronicky nebo poštou Váš dárkový poukaz v Priessnitzových léčebných lázních s informacemi o jeho využití. Aktuální informace také vždy naleznete na www.priessnitz.cz

 

Zakoupit můžete také poukaz na procedury zde.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a také podporu na našem FB a Instagramu a přejeme Vám hlavně dobré zdraví, fyzickou i duševní pohodu a těšíme se u nás opět na shledanou.

Ceník, termíny a podmínky vybraného pobytu

Cena je uvedena za: od 1000 Kč

Vysvětlivky:

Standard room 1/1 - jednolůžkový pokoj se sociálním zařízením; Standard room 1/2 - dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením; Superior room - komfortní dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením; Standard suite - ubytování ve vzájemně propojených místnostech se 2 lůžky (ložnice) a sedací soupravou (obývací pokoj); Superior suite - komfortní ubytování ve vzájemně propojených místnostech se 2 lůžky (ložnice) a sedací soupravou (obývací pokoj), Standard studio - dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením s kuchyňkou

 

Dotazy k pobytu, rezervace

+420 584 491 266
rezervace@priessnitz.cz

Zakoupení dárkového poukazu

Pobyty: +420 584 491 266 (po-pá)
rezervace@priessnitz.cz

Procedury: +420 584 491 109
prodejprocedur@priessnitz.cz