Dárkový poukaz na Vaši dovolenou

Nejste rozhodnuti, který pobyt zvolit? Chcete pobyt věnovat jako dárek? Chcete podpořit naše lázně v mimořádné situaci?
Dárkový poukaz na Vaši dovolenou

Zakupte si u nás Dárkový poukaz na pobyt v libovolné výši od 5000 Kč, který u nás budete moci uplatnit Vy nebo někdo Vám blízký kdykoli do 31. 12. 2021 dle Vašeho přání. Nyní nám pomůžete zaslanou částkou, abychom mohli překonat výpadek tržeb spojených s mimořádnou situací letošního roku a udržet si naše zaměstnance a my Vám poděkujeme našimi službami v době, kdy si budete chtít dopřát bezpečnou dovolenou pro sebe nebo své blízké.

Poukaz si můžete dopřát již pro Vaši letošní dovolenou, relaxaci a načerpání nových sil po náročném období. Vyberte si z nabídky pobytů nebo služeb na našich webových stránkách. Objednávky na Vámi zvolenou částku poukazu přijímáme e-mailem na rezervace@priessnitz.cz, zašleme Vám platební instrukce a po uhrazení Vám obratem pošleme elektronicky Poukaz na pobyt s informacemi o jeho využití. Aktuální informace také vždy naleznete na www.priessnitz.cz.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň, a to nejen tuto finanční, ale také podporu na našem FB a Instagramu a přejeme Vám hlavně dobré zdraví, fyzickou i duševní pohodu a těšíme se u nás opět na shledanou.

Ceník, termíny a podmínky vybraného pobytu

Cena je uvedena za: od 5000 Kč

Vysvětlivky:

Economy room 1/1 - jednolůžkový pokoj bez sociálního zařízení; Economy room 1/2 - dvoulůžkový pokoj bez sociálního zařízení; Standard room 1/1 - jednolůžkový pokoj se sociálním zařízením; Standard room 1/2 - dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením; Superior room - komfortní dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením; Standard suite - ubytování ve vzájemně propojených místnostech se 2 lůžky (ložnice) a sedací soupravou (obývací pokoj); Superior suite - komfortní ubytování ve vzájemně propojených místnostech se 2 lůžky (ložnice) a sedací soupravou (obývací pokoj)

Dotazy k pobytu, rezervace

Telefon: +420 584 491 266
rezervace@priessnitz.cz

Zakoupení dárkového poukazu

Pobyty: Tel.: +420 702 151 889  rezervace@priessnitz.cz
Procedury: Tel.: 584 491 109 prodejprocedur@priessnitz.cz