Nabídka procedur lázní Priessnitz

Zakladatel našich lázní Vincenz Priessnitz vytvořil systém zásad péče o lidský organismus. My navazujeme na jeho odkaz přírodní léčby a doplňujeme jej o nejmodernějších poznatky medicíny . V našich lázních si můžete vybrat z široké nabídky léčebných i wellness procedur a to nejen v lázeňských domech, ale také v unikátním venkovním Balneoparku.

Doporučujeme pro výběr procedur využít doporučení a konzultace s lékařem u některého z našich pobytů nebo si zvolit s nabídky volně prodejných procedur, které napomáhají k načerpání energie, odpočinku, úlevu od bolesti i jako prevence proti civilizačním nemocem.

Naší pýchou jsou Priessnitzovy tradiční procedury, které se chlubí prestižní certifikaci JESENÍKY originální produkt®. Okusit u nás můžete ovšem i nepřekonatelné procedury exotické Indonésie a Thajska. Samozřejmostí jsou kúry či jednotlivé masáže a koupele provoněné bylinami, uvolnění přinášející masáže, kosmetické služby. V nabídce procedur nezapomínáme ani na Vaše děti.

Možnost zakoupení DÁRKOVÉHO POUKAZU na procedury zde.

Katalog procedur 2022

Vážení hosté, od 1.září upravujeme provoz léčebných a wellness procedur. V neděli budeme poskytovat pouze bazén a jávské procedury. K dispozici Vám bude i nadále venkovní balneopark, fitpark, lázeňské stezky a sportoviště. Všechny ostatní léčebné procedury Vám poskytneme od pondělí do soboty. Využijte svůj volný čas k výletům po okolí a k odpočinku. Tento kraj Vám má co nabídnout.

Kosmetické procedury

1270 Kč

Detoxikační celotělový zábal z mořských řas

Procedura je určena k prokrvení a povzbuzení lymfatického systému, uvolnění a zvýšenému odplavování toxických látek z těla, uvolnění svalového napětí, doplnění vitamínů, minerálních látek a stopových prvků. Navíc přisp
1365 Kč

Regenerační antistresový zábal celotělový

Harmonizační procedura určená k uvolnění svalového i psychického napětí, povzbuzení lymfatického toku, uvolnění žilního systému a odvodu odpadních látek z těla. Přispívá ke zlepšení celkového zdravotního stavu a navozuje po
2185 Kč

Luxusní ošetření pleti

S koupelí nohou, uvolňujícími technikami, čištěním pleti s napařující lázní, úpravou obočí, barvením obočí a řas, čistící maskou, lymfatickou stimulací, pleťovou kúrou, speciální maskou dle stavu pleti, péčí a masáží
1595 Kč

Oživující ošetření pleti

Nabízí celové odlíčení pleti, úpravu obočí, čistící pleťovou masku, lymfatickou stimulaci, aplikaci pleťové kúry a masky dle typu pleti, péči o dekolt a závěrečné lehké líčení.
1450 Kč

Hloubkové čištění pleti

Vhodné pro nečistou, zánětlivou pleť a při projevu akné. Ve středu kosmetického ošetření stojí intenzivní čištění pleti, které vyjasňuje a zjemňuje pokožku.
805 Kč

Čištění pleti

Odlíčení, peeling, mechanické čištění, zklidňující maska.
1155 Kč

Pánské ošetření pleti

Hloubkové mechanické čištění pleti, úprava obočí, peeling, uvolňující masáž obličeje, aplikace masky.
600 Kč

Barvení obočí hennou

Barvení obsahuje: konzulatce s klientkou, vyměření obočí speciálním pravítkem, nanášení bio henny dle odstínu, úprava obočí, na závěr krátké poradenství.
1100 Kč

Komplexní ošetření pleti

Odlíčení, peeling, hloubkové mechanické čištění, úprava obočí + barvení obočí a řas, masáž obličeje a dekoltu, maska dle typu pleti, aplikace krému.
875 Kč

Protivráskové ošetření - TIP

(Anti-age) zahlazení liftingového séra do pleti s následnou aplikací kyseliny hyaluronové. Při pravidelnosti dochází k jejímu vypnutí a zmírnění vrásek. 50 minut
805 Kč

Kavitace – čištění

Kavitační peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky z povrchu kůže. Ošetření vhodné pro problematickou a zánětlivou pleť. Pomocí ultrazvukových vln dojde k uvolnění nečistot z pleti.  40 minut
Jaký problém potřebujete řešit?
Pomocí našeho filtru si můžete vybrat proceduru přímo na míru vašim potřebám.
Zvolte si parametry a my vám ihned nabídneme vhodné procedury.