Firemní rekondiční pobyty

Priessnitzovy léčebné lázně se dlouhodobě a velmi úspěšně zaměřují na prevenci a léčbu zdravotních obtíží různých profesních skupin zaměstnanců. Speciálně sestavené pobyty jsou zaměřeny na kompenzaci negativních vlivů způsobených výkonem práce, obnovu fyzické a duševní kondice i prevenci možných zdravotních rizik.

Plně garantujeme odbornou péči pro profese z oblasti strojírenství, hutnictví, chemického a těžebního průmyslu, automobilového průmyslu, v neposlední řadě také ze stavebnictví či potravinářství. Regeneraci organismu ovšem vyžadují nejen fyzicky náročné profese, ale také pracovní pozice s vysokými nároky na psychickou odolnost a časovou flexibilitu. Také pro manažery a pracovníky ve vedoucích pozicích státní či veřejné správy proto nabízíme rekondiční pobyty šité přímo na míru. Pro každou profesi sestavujeme speciální soubory procedur, čímž zajišťujeme individuální a profesionální přístup ke každému konkrétnímu klientovi.

Nabízíme Vám možnost využít našich profesionálních služeb pro vaše zaměstnance zahrnující následující benefity:

 • Možnost rezervace kontingentu
  Možnost rezervace kontingentu, což zahrnuje turnusové nástupy firem (např. směnový provoz), smluvený nástupní den, počet osob v daném termínu či období, nebo ad-hoc poptávky jednotlivců za zvýhodněné ceny. 
 • Rekondiční pobyty se vstupní lékařskou prohlídkou
  Pobyty jsou osvobozené od DPH, zahrnující vstupní lékařskou prohlídku a sestavení individuální léčebný plán lékařem, který nepřesahuje stanovený cenový limit za léčení a pobyt. Léčebně rekondiční pobyty jsou minimálně na 5 dní a 4 noci.
 • Wellness pobyty oblíbené nejen pro manažery
  Wellness pobyty jsou minimálně na 3 dny a 2 noci, s možností volby procedur v sjednané hodnotě (např. 600 Kč/den). 
 • Smluvní ceny pobytů pro firemní zákazníky:
  Rádi Vám vytvoříme cenovou nabídku na základě počtu účastníků rekondičních pobytů za rok. Cena je vždy fixována po celé smluvní období, bez ohledu na sezonu. Výhodou je možnost čerpaní za smluvní cenu i pro rodinné příslušníky.       
 • Možnost využití karet  Flexi od Pluxee, UP e Benefity, Edenred Benefits Card, Benefit Plus a Benefity a.s. je u nás samozřejmostí.
  Pokud máte zájem o podrobnější informace nebo byste chtěli sestavit nabídku přímo na míru pro vaši firmu, neváhejte nás kontaktovat.

KONTAKT
Iveta Kucharíková
Zástupce obchodního ředitele pro korporátní segment
Tel.: +420 584 491 532
Mob.: +420 724 085 166
E-mail: kucharikova@priessnitz.cz


Reference

"Priessnitzovy léčebné lázně jsou opravdu impozantní zařízení s bohatým a rozsáhlým zázemím. Mohu konstatovat, že naši zaměstnanci jsou s pobyty velmi spokojeni. Je to pro ně přínosná forma rehabilitace spojená s odpočinkem a relaxací. Návštěvník a klient si má skutečně z čeho vybírat. I nově zřízený Balneopark je velmi zajímavým zpestřením každé procházky a například procházka Priessnitzovou stezkou je velmi příjemná. I vzdálenější okolí s dominantou Jeseníků, Pradědem, nabízí možnost vyžití v každém ročním období."

Ing. Pavel Koucký, ředitel personálního odboru, Generální ředitelství Správy železnic

"Podpora zdraví zaměstnanců byla, je a bude důležitá. V této oblasti udělaly v poslední době Odbory KOVO společně s firmou ŠKODA velký kus práce. Mezi hodně využívané zdravotní benefity patří samozřejmě lázně. Priessnitzovy lázně mají u našich zaměstnanců velice dobrý zvuk a také početnou stálou klientelu, která sem jezdí rok co rok, což samozřejmě napovídá o jejich spokojenosti jak s lázněmi, tak překrásnou přírodou Jeseníků."

Bc. Lukáš Halamíček, koordinátor sociální oblasti Odborů KOVO MB ŠKODA AUTO a. s. Mladá Boleslav

"Spolupráce s Priessnitzovými lázněmi je osvědčená již několik let a ohlasy byly vždy pozitivní. Zaměstnanci si cení především profesionality a osobního přístupu, kterých se jim v lázních dostává. V současné době využívají lázeňských pobytů především zaměstnanci segmentu chemie, v následujícím roce však spolupráci chceme rozšířit."

Ing. Daniel Rubeš, personální ředitel společnosti AGROFERT, a.s.

"Priessnitzovy lázně jsou dle našich zaměstnanců zárukou kvality a ti, kteří je navštívili, se pravidelně vrací. A co chválí? Vše. Ubytování, stravu, procedury, milý personál, prostě celkovou péči. Samozřejmě rovněž celý venkovní areál, bylinkové zahrádky, stezku živé vody, venkovní balneo…. A tak bych mohla pokračovat dále."

Ing. Olga Marečková, personální ředitelka společnosti Synthesia, a.s. 

"Již pátým rokem zaměstnanci naší firmy využívají možnost pětidenních rekondičních pobytů s léčebným balíčkem v Lázních Priessnitz. Jsou velice spokojeni s přístupem personálu a lázeňskou péčí. Pobyt je velice příjemný také díky nádhernému okolí lázní, pro krásné každodenní procházky. Naši zaměstnanci se sem rádi vrací."

Bc. Jana Hudáková, KOVO VARROC NOVÝ JIČÍN

"Zaměstnanci Třineckých železáren navštěvují Priessnitzovy léčebné lázně za účelem absolvování rehabilitačně rekondičních pobytů již po několik let. Jedná se o řízenou a cílenou rehabilitaci a relaxaci, která zahrnuje léčebné procedury, pohybové aktivity, pobyt v příznivých mikroklimatických podmínkách a také zdravé stravování. Všechny složky pobytu umí v lázních Priessnitz zajistit na vysoké úrovni a ke spokojenosti účastníků. Velmi je ceněn venkovní Balneopark a rovněž klimatoterapie v jesenických lesích, které lázně obklopují. Vítáme, že se pobyty v lázních Priessnitz setkávají u našich zaměstnanců s kladnou odezvou a že se do lázní rádi vracejí, neboť to napomáhá k udržení jejich dobré fyzické i psychické kondice a předcházení zdravotním problémům."

Ing. Radomír Raszka, vedoucí odboru TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s.