Reference

"Priessnitzovy léčebné lázně jsou opravdu impozantní zařízení s bohatým a rozsáhlým zázemím. Mohu konstatovat, že naši zaměstnanci jsou s pobyty velmi spokojeni. Je to pro ně přínosná forma rehabilitace spojená s odpočinkem a relaxací. Návštěvník a klient si má skutečně z čeho vybírat. I nově zřízený Balneopark je velmi zajímavým zpestřením každé procházky a například procházka Priessnitzovou stezkou je velmi příjemná. I vzdálenější okolí s dominantou Jeseníků, Pradědem, nabízí možnost vyžití v každém ročním období."

Ing. Pavel Koucký, ředitel personálního odboru, Generální ředitelství Správy železnic

"Podpora zdraví zaměstnanců byla, je a bude důležitá. V této oblasti udělaly v poslední době Odbory KOVO společně s firmou ŠKODA velký kus práce. Mezi hodně využívané zdravotní benefity patří samozřejmě lázně. Priessnitzovy lázně mají u našich zaměstnanců velice dobrý zvuk a také početnou stálou klientelu, která sem jezdí rok co rok, což samozřejmě napovídá o jejich spokojenosti jak s lázněmi, tak překrásnou přírodou Jeseníků."

Bc. Lukáš Halamíček, koordinátor sociální oblasti Odborů KOVO MB ŠKODA AUTO a. s. Mladá Boleslav

"Spolupráce s Priessnitzovými lázněmi je osvědčená již několik let a ohlasy byly vždy pozitivní. Zaměstnanci si cení především profesionality a osobního přístupu, kterých se jim v lázních dostává. V současné době využívají lázeňských pobytů především zaměstnanci segmentu chemie, v následujícím roce však spolupráci chceme rozšířit."

Ing. Daniel Rubeš, personální ředitel společnosti AGROFERT, a.s.

"Priessnitzovy lázně jsou dle našich zaměstnanců zárukou kvality a ti, kteří je navštívili, se pravidelně vrací. A co chválí? Vše. Ubytování, stravu, procedury, milý personál, prostě celkovou péči. Samozřejmě rovněž celý venkovní areál, bylinkové zahrádky, stezku živé vody, venkovní balneo…. A tak bych mohla pokračovat dále."

Ing. Olga Marečková, personální ředitelka společnosti Synthesia, a.s. 

"Již pátým rokem zaměstnanci naší firmy využívají možnost pětidenních rekondičních pobytů s léčebným balíčkem v Lázních Priessnitz. Jsou velice spokojeni s přístupem personálu a lázeňskou péčí. Pobyt je velice příjemný také díky nádhernému okolí lázní, pro krásné každodenní procházky. Naši zaměstnanci se sem rádi vrací."

Bc. Jana Hudáková, KOVO VARROC NOVÝ JIČÍN

"Zaměstnanci Třineckých železáren navštěvují Priessnitzovy léčebné lázně za účelem absolvování rehabilitačně rekondičních pobytů již po několik let. Jedná se o řízenou a cílenou rehabilitaci a relaxaci, která zahrnuje léčebné procedury, pohybové aktivity, pobyt v příznivých mikroklimatických podmínkách a také zdravé stravování. Všechny složky pobytu umí v lázních Priessnitz zajistit na vysoké úrovni a ke spokojenosti účastníků. Velmi je ceněn venkovní Balneopark a rovněž klimatoterapie v jesenických lesích, které lázně obklopují. Vítáme, že se pobyty v lázních Priessnitz setkávají u našich zaměstnanců s kladnou odezvou a že se do lázní rádi vracejí, neboť to napomáhá k udržení jejich dobré fyzické i psychické kondice a předcházení zdravotním problémům."

Ing. Radomír Raszka, vedoucí odboru TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s.