Jídelna Jan Ripper
Jídelna Jan Ripper
Jídelna Jan Ripper
Jídelna Jan Ripper
Jídelna Jan Ripper

Jídelna Jan Ripper

Strava na jídelně Jan Ripper je od roku 2023 podávána samoobslužným bufetovým způsobem. Díky této formě stravování již není potřeba rozdělovat klienty do vícero oddělených směn a přidělovat jim pevná místa u stolu. Klient tak získává více volnosti a může si lépe rozvrhnout svůj denní harmonogram. 

Otevírací doba jídelny Jan Ripper

Typ stravy   Poznámky
Snídaně 07:00 - 09:30 Jídelna se zavíra v 10:00
Oběd 11:30 - 13:30 (pro příjezdy do 14:30) Jídelna se zavírá ve 14:00
Večeře 17:00 - 18:30 Jídelna se zavírá v 19:00

Výběr stravy

Stravu si klient vybírá z denní nabídky založené na bufetových stolech, která je průběžně doplňována. Nabídka je v souladu s principy racionálního stravování pestrá, co do množství střídmá, svým obsahem vyvážená a složením zdravá. U snídaní, obědu i večeří je samozřejmostí také nápojový bufet.  V čtvrtek podáváme pouze studené večeře.

Zdvořile žádáme, aby si stravu neodnášeli s sebou.

V případě potravinových alergií individuální jídelníček nesestavujeme. Veškeré pokrmy jsou označeny stítky s uvedenými alergeny. Průběh výdeje také dozoruje náš kuchař, který je připraven zodpovědět případné dotazy. Každý klient si tak může vybrat pokrm nejen podle své momentální chuti a nálady, ale hlavně podle svých dietních potřeb. V případě dotazů nebo specifických omezeních se můžete obracet přímo na naše dietní sestry prostřednictvím emailu dietni.sestry@priessnitz.cz nebo telefonicky na +420 584 491 147.


Pravidla lázeňské jídelny 

Formální oblečení

Dovolujeme si požádat naše klienty, aby do lázeňské jídelny chodili pouze ve společensky vhodném oblečení (páni: dlouhé kalhoty, uzavřená obuv, dámy: šaty nebo dlouhé kalhoty, společenská obuv). Pokud bude klient nevhodně oblečen, může být obsluhou z jídelny vykázán.

Ceník nádobí

Vynášení nádobí a pokrmů z jídelny je krádež a není z hygienických důvodů dovoleno. Nádobí vynesené z jídelny Vám bude automaticky dáno k úhradě na hotelový účet jako drobný prodej.

Talíř (různé druhy)
Miska
Příbor (lžíce, nůž nebo vidlička)
Dezertní nebo kávová lžička
Šálek
Konvička na kávu
Sklenička
50 Kč / ks
50 Kč / ks
35 Kč / ks
25 Kč / ks
45 Kč / ks
95 Kč / ks
40 Kč / ks
 

Kontakt

Obsluha jídelny je Vám během dne k dispozici na telefonním čísle +420 584 491 446.