Nabídka procedur lázní Priessnitz

Zakladatel našich lázní Vincenz Priessnitz vytvořil systém zásad péče o lidský organismus. My navazujeme na jeho odkaz přírodní léčby a doplňujeme jej o nejmodernějších poznatky medicíny . V našich lázních si můžete vybrat z široké nabídky léčebných i wellness procedur a to nejen v lázeňských domech, ale také v unikátním venkovním Balneoparku.

Doporučujeme pro výběr procedur využít doporučení a konzultace s lékařem u některého z našich pobytů nebo si zvolit s nabídky volně prodejných procedur, které napomáhají k načerpání energie, odpočinku, úlevu od bolesti i jako prevence proti civilizačním nemocem.

Naší pýchou jsou Priessnitzovy tradiční procedury, které se chlubí prestižní certifikaci JESENÍKY originální produkt®. Okusit u nás můžete ovšem i nepřekonatelné procedury exotické Indonésie a Thajska. Samozřejmostí jsou kúry či jednotlivé masáže a koupele provoněné bylinami, uvolnění přinášející masáže, kosmetické služby. V nabídce procedur nezapomínáme ani na Vaše děti.

Ubytovaní klienti si mohou v rámci pobytu dokoupit na recepcích volně prodejné procedury.

Pedikúru, manikúru, kosmetiku , Indonézské procedury a procedury na již zakoupené dárkové poukazy je možné absolvovat po doložení jednoho z potvrzení : negativní antigenní test – nejdéle 72 hod, nebo PCR test – 7 dní, certifikát o očkování 22 dní po 1. vakcinaci ne déle než 9 měsíců po dokončené vakcinaci , po prodělání infekčního onemocnění COVID-19 během předchozích šesti měsíců před realizací služby. Potvrzení ověřují přímo na tomto pracovišti.

Čestné prohlášení o vakcinaci naleznete v příloze ke stažení zde

Balneopark

Priessnitzovy přírodní lázně horních a dolních končetin

Priessnitzovy přírodní lázně horních a dolních končetin

Pro koupel dolních končetin je určen bazének s hloubkou 60 cm. A nezapomeňte na správnou techniku! Doporučujeme tzv. čapí pochod. Ve dvou žulových vanách vedle bazénku naopak můžete vyzkoušet tradiční koupel horních končetin. Nebojte se
Priessnitzova koupel nohou s akupresurou

Priessnitzova koupel nohou s akupresurou

Oblíbený je také bazének s výškou hladiny 20 cm, jehož dno je vyskládáno z oblázků různých velikostí. Dokonale si v něm promasírujete plosky nohou.
Priessnitzova lavička

Priessnitzova lavička

Pohodlně se posaďte, ponořte nohy do bazénku a volně jimi komíhejte. Nejenže se osvěžíte, ale posílíte také svoji imunitu.
Priessnitzovy střiky

Priessnitzovy střiky

Priessnitzovy střiky nejsou jen pro odvážlivce. Nebojte se je vyzkoušet. Pro oblast hýždí a nohou jsou určeny dvě trysky ve výšce 75 cm. Pro promasírování a osvěžení ramen, zad a rukou jsou určeny další vě trysky ve výšce 120 cm.
Slunné lázně

Slunné lázně

Před aplikací studené vody si pacienti pana Priessnitze různými způsoby prohřívali organismus. Nejpříjemnější a nejpohodlnější cestou zůstává dodnes pobyt na sluníčku. Tuto proceduru můžete sami vyzkoušet na mnoha místech na
Priessnitzova sprcha

Priessnitzova sprcha

Sám Priessnitz tvrdil, že intenzivní přírodní sprchu ordinuje jen silným povahám. Ale nebraňte se ji vyzkoušet! Pramenitá voda Vás osvěží.
Jaký problém potřebujete řešit?
Pomocí našeho filtru si můžete vybrat proceduru přímo na míru vašim potřebám.
Zvolte si parametry a my vám ihned nabídneme vhodné procedury.